Feedback Ми на Facebook
       
 
 
   

ПОШУК

Режим роботи дзвінків

№ уроку Розклад дзвінків Перерва
1 8.30-9.15 10 хв
2 9.25-10.10 10 хв.
3 10.20-11.05 10 хв.
4 11.15-12.00 20 хв.
5 12.20-13.05 20 хв.
6 13.25-14.10 10 хв.
7 14.20-15.05 5 хв.
8 15.10-15.55 5 хв.
9 16.00-16.45

Освіта в Україні

     

Гарячі лінії

 

Календар

«    Березень 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Шкільний офіцер поліції


Сідельникова
Луїза Олексіївна

Сержант поліції

тел. 050-342-18-39

Свята

Календар свят і подій

21 лютого відбулося заняття Школи миру, яке провели учні нашої гімназії разом із вчителькою Олешко О.М. Конференція була присвячена обговоренню впливу культури на співіснування держав у взаєморозумінні та гармонії.

Після привітального слова голови Федерації всесвітнього миру Ільїна М. В. до учасників заходу Цимбаленко Марія розповіла, що таке кей-поп індустрія та як артисти пропагують мирні відносини між державами. Учениця нагадала, що Федерація всесвітнього миру була створена саме в Південній Кореї. Гриценко Злата розповіла, як співаки, продюсери, блогери з цієї країни допомагають українцям під час війни.

На конференції був присутній керівник Федерації всесвітнього миру Великої Британії Robin Marsh та студенти цієї країни. Вони висловили своє захоплення українцями, які цінують свої традиції та одночасно вивчають культуру інших народів. У кінці заняття учасники поділилися думками, як шляхом культури можна поширювати ідею миру на Землі.

21 лютого в рамках співпраці з освітніми закладами міста Києва, які є асоційованими школами ЮНЕСКО в Україні, було запрошено учнів 7-Г класу гімназії «Діалог» і куратора ПАШ ЮНЕСКО в гімназії «Діалог» Лапігу Альону Василівну в ліцей №176 імені Мігеля де Сервантеса, який проводив захід, присвячений Міжнародному дню рідної мови.

Ціль заходу – стимулювати інтерес здобувачів освіти середньої школи до вивчення української мови як державної мови України.

Основними завданнями заходу були: популяризувати ідеї співпраці асоційованих шкіл ЮНЕСКО серед учнів середньої та старшої школи; розвивати та поглиблювати знання з рідної мови; формувати особистість учнів, здатних гідно передати духовні надбання свого народу, його попередніх поколінь; підвищувати культурну компетенцію учасників та гостей свята, виховувати любов до рідного слова, країни, народних традицій.

Учні активно прийняли участь у всіх конкурсах, старанно виконували всі завдання заходу і були нагороджені грамотою за І місце в інтелектуально-розважальній грі «Мова єднає всіх».

28 грудня 2023 року відбулась зустріч на базі Українського державного університету імені Михайла Драгоманова кафедри ЮНЕСКО з наукової освіти, на якій були присутні куратори ПАШ ЮНЕСКО в гімназії "Діалог" Лапіга Альона Василівна та Конопля Наталія Анатоліївна.

На початку зустрічі відбулась презентація роботи кафедри ЮНЕСКО з наукової освіти та екскурсія в університетському музеї.

В бібліотеці інституту, в залі інформаційно-пошукових систем присутнім було продемонстровано електронний каталог та повнотекстові бази даних навчального закладу, яким можуть користуватися студенти.

27 грудня  в Академії дипломатії відбувся захід, де учні нашої гімназії мали змогу спілкуватися з дипломатами закордонних справ. На засіданні учасники активно обговорювали проблеми сьогодення. Зокрема розкрили пріоритетні напрямки роботи UNESCO. Було цікаво дізнатися про матеріальну та нематеріальну культурну спадщину нашої Батьківщини.

Україна є членом UNESCO з травня 1954 року. Наше членство орієнтоване на сприяння розширення міжнародного співробітництва наукових, освітніх і культурних інституцій. З 1988 року Україна тісно співпрацює з Центром всесвітньої спадщини  UNESCO. Ця співпраця особливо важлива, коли йдеться про ситуацію в тимчасово окупованих містах України. Учасники дізналися, що до списку нематеріальної культурної спадщини людства внесено три елементи української культури: петриківський декоративний розпис, козацькі пісні Дніпропетровщини та традиція косівської розписної кераміки. Сьогодні діяльність UNESCO дуже актуальна. І  Україна, як і 75 років тому, продовжує робити внесок у гуманістичну місію   UNESCO в галузі освіти, науки та культури.

В кінці зустрічі учасники отримали подарунок – посібник про культурну та національну спадщину України.

Модель ООН – освітня рольова гра, в ході якої імітується засідання різних органів системи ООН. Її учасники виступають в ролі дипломатів, відтворюючи роботу Організації з дотриманням реальних правил процедури.

25 листопада 2023 року команда учнів від нашої гімназії методом жеребкування представляли на конференції Тайвань.

Відкриття конференції відбулося із привітальним словом до учасників Глотової Є.А., куратора МООН та директора Скандинавської гімназії – Пушкарьової Т.Е.

Під час відкриття засідання з вітальним словом до присутніх звернулись і запрошені гості: Олена Колобродова, представник Уповноваженого з соціальних та економічних прав та Андрій Вашек, координатор програм з розвитку молоді ЮНІСЕФ.

Після відкриття Генеральної Асамблеї та офіційного звернення Віри Нюбіної, Генерального Секретаря ООН посли від країни зачитували свої вступні промови англійською мовою. Від нашої команди вступну промову виголошувала Солдатченко Соломія.

Взявши на себе роль посла в ООН, учасники дійсно відчувають складності формування міжнародної політики з перших рук.


23 листопада відбулося засідання Школи миру. Заняття провели представники спеціалізованої школи №211 на тему «Дії заради миру». Вони поділилися враженнями від поїздки до міста Освенцім, що розташоване в Польщі, розповіли про японську методику пошуку сенсу життя Ikigai. Учасники висловили свою думку, що для них мир. В кінці зустрічі гість з Австрії Богдан Пампер розповів про своє бачення миру.

Толерантність – це сприйняття та повага до чужого вибору, особливостей, думок. Ми повинні приймати людину такою, яка вона є, зі всіма достоїнствами й недоліками. В українців толерантність – це здатність бути стриманим та стійким. Існує 4 правила толерантного спілкування:

  • Бути завжди уважним.
  • Бути милосердним.
  • Не ображати співбесідника.
  • Бути терпимим в суперечках та аргументувати свою думку.

  • Формуванню толерантності сприяють відкритість, свобода думки, совісті та переконань.

    12 жовтня 2023 року команда учнів від нашого навчального закладу (Башкатова Єва, Мінченко Ксенія, Мурга Дарина, Смілик Анастасія, Скляр Софія, Смалько Єва, учениці 7-Г класу та учениці 8-В класу – Вікторівська Діана, Солдатченко Соломія) разом з вчителем правознавства Наталією Анатоліївною прийняли участь у навчально-виховному заході присвяченому головному святу іспаномовного світу – Дню іспанської нації.

    Даний захід відбувся у рамках співпраці з освітніми закладами міста Києва, які є асоційованими школами ЮНЕСКО в Україні.

    Мета заходу – стимулювання інтересу здобувачів освіти до вивчення іноземних мов.

    26 вересня відбувся ювілейний X конгрес Юних посланців миру «Усім світом – за мир». Захід розпочався з привітання юних послів миру.

    Голова Правління Федерації Всесвітнього Миру в Україні Ільїн Михайло Вікторович привітав учасників та вручив представникам сертифікати «Юний посол миру». Сертифікати отримали учні нашої гімназії Цимбаленко Марія та Цимбаленко Олександр. Уперше взяли участь у конгресі учениці 7-Б класу Шадронова Марія та Гриценко Злата.

    Під час зустрічі Голова координаційної ради громадського руху «Діти – посли миру» Ксенія Абрамович підсумувала роботу за останні роки. Представники заходу взяли участь в акції «Що для мене мир». Наприкінці конгресу прийняли резолюцію щодо роботи в 2023 – 2024 н.р.

    6 та 7 червня 2023 року відбувся фестиваль миротворних проєктів «Служіння заради миру».

    Захід відкрив Ільїн М. В. На онлайн-конференції виступила миротворець із США Дот Мавер. Вона виразила слова вдячності українцям та своє захоплення нашій єдності. До фестивалю долучилась волонтерська організація ФРН.

    Понад 10 київських шкіл розказали про свою діяльність у волонтерському русі. Наша гімназія теж взяла участь у цьому заході. Юні посли миру Цимбаленко Марія та Цимбаленко Олександр з керівником Олешко О. М. розповіли про роботу нашого волонтерського руху.


    Дякую, я вже з Вами

    Запрошуємо Вас вподобати сторінку гімназії «Діалог» в Facebook