Feedback Ми на Facebook
    Ліцей «Діалог» Дарницького району м.Києва    
 
  Ліцей «Діалог» Дарницького району м.Києва
   

ПОШУК

Режим роботи дзвінків

№ уроку Розклад дзвінків Перерва
1 8.30-9.15 10 хв
2 9.25-10.10 10 хв.
3 10.20-11.05 10 хв.
4 11.15-12.00 20 хв.
5 12.20-13.05 20 хв.
6 13.25-14.10 10 хв.
7 14.20-15.05 5 хв.
8 15.10-15.55 5 хв.
9 16.00-16.45

Освіта в Україні

     

Гарячі лінії

 

Календар

«    Червень 2026    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 

Вакансії

Зверніть увагу














Шкільний офіцер поліції


Сідельникова
Луїза Олексіївна

Сержант поліції
тел. 050-342-18-39

 Проект «Сучасні крос-культурні студії» 

27 лютого 2018 року в рамках постійно діючого проекту КЕПІТу «Сучасні крос-культурні студії» відбувся тематичний святковий захід «Відкриваючи мовний атлас світу…» з нагоди Міжнародного дня материнської мови (International Mother Language Day). Це свято запроваджене рішенням 30-ї сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО (листопад 1999 року) та відзначається щорічно 21 лютого як день підтримки мовного, культурного різноманіття та багатомовності. Цього дня учні нашої гімназії стали учасниками проекту «Сучасні крос-культурні студії».

 Літературна вітальня «Бережімо наш скарб – рідну мову!».

21лютого 2018 року до Міжнародного Дня рідної (материнської) мови в гімназії «Діалог» було проведено літературну вітальню «Бережімо наш скарб – рідну мову!».

 Міська учнівська конференція ПАШ ЮНЕСКО «Права людини у Криму: наслідки окупації»

07 грудня 2017 року Дзікевич Анна та Зарічна Софія, учениці 11-А класу приймали участь у Міській учнівській конференції ПАШ ЮНЕСКО присвяченій Міжнародному Дню захисту прав людини «Права людини у Криму: наслідки окупації» на базі спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови № 165 міста Києва.

Конференція Федерації миру 2017 

19 жовтня в Київському міському будинку вчителя відбулася Міжнародна конференція Федерації всесвітнього миру «Проблеми сьогодення та шляхи їх вирішення: роль урядів , громадянського суспільства і релігійних організацій ».

ІІІ науково-практична конференція «Модель ООН: Сканді–Юніор 2017» 
7 жовтня 2017 року в Скандинавській гімназії м. Києва відбулася ІІІ науково-практична конференція «Модель ООН: Сканді–Юніор 2017».

Новини Тиждень миру 2017

4.10.2017, 15:28

Тиждень миру 2017

З метою підтримки миру і щоб спонукати учнів, учителів до осмислення проблем миру в нашій гімназії відбулося ряд заходів приурочений "Тижню миру".

Миротворна акція «Алея миру» 

11 квітня 2017 року учасники проекту "Школа миру” висадили Алею Миру у Національному музеї історії України. Акцію було приурочено до Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських таборів.

У цей день учні-учасники проекту «Школа миру» провели миротворну акцію «Алея миру», висадивши 10 дерев плакучої горобини на території Національного музею історії України у другій світовій війні. У акції взяли участь й учениці 10-А класу гімназії «Діалог» (Задерейко Єва та Хівренко Анна), а також двоє волонтерів зі Швейцарії.

VІІІ регіональна конференція старшокласників «Модель ООН. Київ-2017» 

24-25 березня 2017 року команда учнів (Мюллер Анна, Птіцина Інна, Ребко Анастасія, Тутик Дар’я) під керівництвом кураторів ПАШ ЮНЕСКО в гімназії «Діалог» Таранченко О.М. та Коноплі Н.А. приймали участь в VІІІ регіональній конференції старшокласників «Модель ООН. Київ-2017», де представляли Федеративну Республіку Німеччини (методом жеребкування).

 Звіт про роботу Школи миру впродовж 2016-2017 н.р.

Впродовж 2016-2017 навчального року учні гімназії «Діалог» продовжують відвідувати заняття «Школи миру». Проект «Школи миру» був створений з метою формування культури миру серед сучасної молоді. Напрями діяльності Школи миру: особистісний ріст і навчання юних лідерів, виховання культури миру, волонтерська та благодійна діяльність. В цьому році до проекту приєдналися учні 9-В класу (Дудченко Ірина, Демчишин Ірина, Чиж Кароліна, Радзієвська Анастасія, Галій Роман).

 Екологічна акція «Листок за листок»

З 20 по 24 березня 2017 року в гімназії «Діалог» здійснювався збір макулатури під девізом «Листок за листок». Ця акція нагадує всім, що кожен зданий аркуш паперу збереже один зелений листок на деревi.


Дякую, я вже з Вами

Запрошуємо Вас вподобати сторінку ліцею «Діалог» в Facebook