Feedback Ми на Facebook
       
 
 
   

ПОШУК

Режим роботи дзвінків

№ уроку Розклад дзвінків Перерва
1 8.30-9.15 10 хв
2 9.25-10.10 10 хв.
3 10.20-11.05 10 хв.
4 11.15-12.00 20 хв.
5 12.20-13.05 20 хв.
6 13.25-14.10 10 хв.
7 14.20-15.05 5 хв.
8 15.10-15.55 5 хв.
9 16.00-16.45

Освіта в Україні

     

Календар

«    Жовтень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Мала академія наук

Шкільний офіцер поліції


Сідельникова
Луїза Олексіївна

Сержант поліції

тел. 050-342-18-39

Свята

Календар свят і подій

VІІІ регіональна конференція старшокласників «Модель ООН. Київ-2017»

»
18.04.2017, 11:07Переглядів: 1059

24-25 березня 2017 року команда учнів (Мюллер Анна, Птіцина Інна, Ребко Анастасія, Тутик Дар’я) під керівництвом кураторів ПАШ ЮНЕСКО в гімназії «Діалог» Таранченко О.М. та Коноплі Н.А. приймали участь в VІІІ регіональній конференції старшокласників «Модель ООН. Київ-2017», де представляли Федеративну Республіку Німеччини (методом жеребкування).

Урочисте відкриття конференції «Майбутнє, якого прагнемо ми! 2017 – рік миру і порозуміння» відбувалося в Дипломатичній академії України при МЗС України. Під час засідання Генеральної Асамблеї виголошувалися вступні промови (англійською мовою) послів країн-учасниць МООН. Вступну промову учениці Мюллер Анни відзначили на достойному рівні, навіть почесні гості конференції.

Другий день (Київський ліцей бізнесу) МООН був дуже насиченим та продуктивним, адже учасники працювали в комітетах та комісіях, виголошували політичні промови; у формі відкритих дебатів формували коаліції та пропозиції до резолюцій, лобіювали спільні інтереси.

Учасники конференції відзначили зустріч з українським дипломатом, міністром закордонних справ України (2007-2009) Огризко В.С. в формі діалогу, де заключним посилом були такі слова: «Хочеш щось змінити – починай з себе».

Урочисте закриття конференції відбувалося на засіданні Генеральної Асамблеї, де були представлені та прийняті резолюції усіх комітетів (Комітет з питань роззброєння та міжнародної безпеки, Комітет з економіки і фінансових питань, Комітет із соціальних і гуманітарних питань, Комісія з прав людини та Комісія з охорони навколишнього середовища).

Захід отримав офіційну підтримку Представництва ООН в Україні, Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА та імітував роботу Генеральної Асамблеї та 3 комітетів і 2 комісій ООН.

Участь у роботі конференції «Модель ООН. Київ-2017» був дійсно корисним та плідним, адже МООН допомагає усвідомити:

  • які глобальні проблеми турбують держави та людей у різних регіонах світу;
  • яким чином ООН може покращити життя народів світу та забезпечити мир і стабільність розвитку;
  • які навички і яка модель поведінки сприяють міжнародній співпраці.

Наші представники виступали у чотирьох комітетах з п’яти запропонованих. В усіх дипломатів делегації ФРН залишилися яскраві спогади про роботу та спільне вирішення проблем у комітетах.

Комітет з економічних і фінансових питань, Мюллер Анна

Робота в комітеті проходила в досить дружній атмосфері. Завдяки регламенту дебати не затягнулися на довго. Кожна країна висловила свою позицію щодо глобальної співпраці з метою подальшого світового розвитку. Найактивнішими в нашому комітеті були делегати Греції, Об'єднаного Королівства Великої Британії та Північної Ірландії, Японії. Під час розгляду та прийняття резолюцій ми вислухали чимало пропозицій, і найбільш доречні та актуальні внесли до загальної резолюції від нашого комітету.

Комісія з прав людини, Птіцина Інна

Мені дуже сподобалась участь у цій МООН, залишилось багато позитивних вражень, нових знайомств та неоціненний досвід у проведенні дискусій та спільному вирішенні питань. Моя комісія розглядала питання захисту біженців та внутрішньо-переміщених осіб, яке є дуже актуальним для ФРН та світу вцілому, адже кількість біженців неухильно зростає. Вислухавши політичні заяви усіх делегатів та обговоривши основні цілі роботи для вирішення наявних питань, ми змогли написати конструктивну резолюцію.

Комісія з охорони навколишнього середовища, Ребко Анастасія

Цього року я вперше брала участь в Моделі ООН. Я потрапила в комісію захисту навколишнього середовища, і була в захваті від того, наскільки серйозні та відповідальні речі відкрились перед мною. Ніколи не могла подумати, скільки проблем насправді постає перед людством, багато з них можуть стати фатальними, і завдати планеті невиправних ушкоджень. З того дня, я частіше почала замислюватися про екологію навколишнього світу, мене справді почала хвилювати ця тема. Але паралельно з тим, як я дізнавалася про можливі небезпеки, я так само і пізнавала варіанти їх рішення. Це неймовірно захоплювало! Не дивлячись на те, що конференція проходила в діловому стилі, учасники підтримували одне одного. Разом ми створили чітку резолюцію, в якій були пункти, що містили в собі ефективні рішення певних екологічних проблем.В підсумку хочу сказати, що ця гра неймовірно допомагає підвищити свої ораторські і комунікаційні здібності, завести нові знайомства, розширити свої знання, і просто гарно та з користю провести час. Рекомендую спробувати взяти участь, і впевнена- ви не пошкодуєте.

Куратори ПАШ ЮНЕСКО гімназії «Діалог»
Таранченко О.М. та Конопля Н.А.

VІІІ регіональна конференція старшокласників «Модель ООН. Київ-2017» VІІІ регіональна конференція старшокласників «Модель ООН. Київ-2017»
VІІІ регіональна конференція старшокласників «Модель ООН. Київ-2017»
VІІІ регіональна конференція старшокласників «Модель ООН. Київ-2017» VІІІ регіональна конференція старшокласників «Модель ООН. Київ-2017»
VІІІ регіональна конференція старшокласників «Модель ООН. Київ-2017»

 


Перегляньте також:


Екскурсія в Ботанічний сад імені акад. О.В. Фоміна
  11 квітня 2017 року учні 9-Г класу з класним керівником Коржик Мариною Миколаївною відвідали Ботанічний сад імені акад. О.В. Фоміна Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Заснований в 1839 році - він є одним із найстаріших ботанічних закладів України.
Звіт про роботу Школи миру впродовж 2016-2017 н.р.
  Впродовж 2016-2017 навчального року учні гімназії «Діалог» продовжують відвідувати заняття «Школи миру». Проект «Школи миру» був створений з метою формування культури миру серед сучасної молоді. Напрями діяльності Школи миру: особистісний ріст і навчання юних лідерів, виховання культури миру, волонтерська та благодійна діяльність. В цьому році до проекту приєдналися учні 9-В класу
Екологічна акція «Листок за листок»
  З 20 по 24 березня 2017 року в гімназії «Діалог» здійснювався збір макулатури під девізом «Листок за листок». Ця акція нагадує всім, що кожен зданий аркуш паперу збереже один зелений листок на деревi.
Театралізоване дійство «Вінок Шекспіру»
  22 березня 2017 року учні 6-Г класу Чернов Сергій та Федосова Дар'я взяли участь у театралізованому дійстві «Вінок Шекспіру», приуроченому до Міжнародного дня театру. Воно було проведено у «Слов`янській гімназії» з метою ознайомлення дітей з творчістю видатного поета і драматурга В. Шекспіра, а також декламування деяких його трагедій та сонетів (в оригіналі та перекладах) для
Міська учнівська конференця ПАШ ЮНЕСКО «Гендерна рівність. Світові тенденції. Українські реалії»
  23 лютого 2017 року команда учнів у складі Хівренко Анни та Задерейко Єви приймали участь у міській учнівській конференції ПАШ ЮНЕСКО «Гендерна рівність. Світові тенденції. Українські реалії», де були залучені до конструктивного обговорення досягнень країн світу в сфері гендерної політики та шляхи реалізації цих досягнень в Україні.
 

Hosting Ukraine Освіта в Україні
Дякую, я вже з Вами

Запрошуємо Вас вподобати сторінку гімназії «Діалог» в Facebook