Feedback Ми на Facebook
    Ліцей «Діалог» Дарницького району м.Києва    
 
  Ліцей «Діалог» Дарницького району м.Києва
   

ПОШУК

Режим роботи дзвінків

№ уроку Розклад дзвінків Перерва
1 8.30-9.15 10 хв
2 9.25-10.10 10 хв.
3 10.20-11.05 10 хв.
4 11.15-12.00 20 хв.
5 12.20-13.05 20 хв.
6 13.25-14.10 10 хв.
7 14.20-15.05 5 хв.
8 15.10-15.55 5 хв.
9 16.00-16.45

Освіта в Україні

     

Гарячі лінії

 

Календар

«    Червень 2026    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 

Вакансії

Зверніть увагу














Шкільний офіцер поліції


Сідельникова
Луїза Олексіївна

Сержант поліції
тел. 050-342-18-39

29 травня пролунав останній дзвоник, який став символом завершення навчального року.

Сьогодні він звучав як нагадування про цінність кожного мирного дня, дарованого нам ціною жертовності українських Героїв.Урочистість супроводжувалася хвилиною мовчання та вшануванням полеглих захисників України.

Сьогодні у нашому навчальному закладі пройшов зворушливий захід,на якому зібралася вся ліцейна родина. Відкриття урочистої лінійки традиційно розпочалося з виконання Державного Гімну, а також вшанування хвилиною мовчання загиблих за Україну.

У вітальній промові директорка Лариса Петрівна Кузьминець привітала всіх присутніх зі святом, розповіла про досягнення колективу впродовж цього навчального року, а також нагородила найкращих учнів грамотами та дипломами. На завершення свята одинадцятикласники закружляли у вальсі - символу прощання та спогадів.

Промайнув іще один навчальний рік. Настала хвилююча мить свята останнього дзвоника. І для учнів, і для вчителів - це чудова шкільна традиція. Подвір’я навчального закладу всипалося учнями, вчителями та батьками. В одних на обличчях сяяла усмішка, в інших – прослідковувався сум.

Під урочисту музику на святкову лінійку запросили випускників гімназії.

Із вітальними словами звернулася до присутніх директорка Лариса Петрівна Кузьминець. Вона підвела підсумки роботи за цей навчальний рік, нагородила грамотами переможців предметних олімпіад, конкурсів, МАН, а також вручила Подяки вчителям за самовіддану роботу із творчо обдарованою учнівською молоддю.

Піснями, хореографічними композиціями привітали вчителів, учнів, батьків Слєзна Ліза, Настенко Валерія та учні 5-их класів. Стрункі й красиві юнаки та дівчата закружляли у прощальному шкільному вальсі.

І ось хвилююча мить. Звучить останній дзвоник у руках одинадцятикласників Гаркавки Марії, Горбатенко Софії, Козлова Савелія та Дідюри Михайла. Він спровіщає про початок чудової пори – літніх канікул. Завершилося свято виконанням гімну гімназії. Чудових вам канікул, гімназисти!

31 травня для учнів гімназії «Діалог» пролунав останній дзвоник, який оповістив про закінчення навчального року.

Традиційно зі святом привітала учнів, учителів та батьків директорка освітнього закладу Л.П.Кузьминець. Від імені всіх учителів Ж.М.Гаврилюк побажала удачі, світлого майбутнього та миру в Україні. Випускники згадали шкільні роки та подякували вчителям за навчання.

Хай щастить нашим гімназистам! До зустрічі 1 вересня. Все буде Україна!


Дистанційна лінійка з нагоди свята Останнього дзвоника в гімназії «Діалог» з відео-вітаннями від директора гімназії Лариси Петрівни Кузьминець, учнів гімназії та батьківського комітету.


Дякую, я вже з Вами

Запрошуємо Вас вподобати сторінку ліцею «Діалог» в Facebook