Feedback Ми на Facebook
       
 
 
   

ПОШУК

Режим роботи дзвінків

№ уроку Розклад дзвінків Перерва
1 8.30-9.15 10 хв
2 9.25-10.10 10 хв.
3 10.20-11.05 10 хв.
4 11.15-12.00 20 хв.
5 12.20-13.05 20 хв.
6 13.25-14.10 10 хв.
7 14.20-15.05 5 хв.
8 15.10-15.55 5 хв.
9 16.00-16.45

Освіта в Україні

     

Гарячі лінії

 

Календар

«    Травень 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Шкільний офіцер поліції


Сідельникова
Луїза Олексіївна

Сержант поліції

тел. 050-342-18-39

Свята

Календар свят і подій

Проект: «Озеленення Києва»

»
19.09.2011, 14:15Переглядів: 3861

   Озеленення Києва має велике значення, адже дерева  в деякому плані є фільтром для повітря, а значить й безпосередньо впливають на здоров’я.У місті, де офіційно проживає близько 3 млн. жителів це питання є більш ніж актуальним. У Києві, зокрема в Дарницькому районі, на нашу думку,  не вистачає зелених зон. Якщо вже люди приходять до парків, яких в Дарницькому районі налічується 7 (Парк Партизанської Слави, Парк імені воїнів-інтернаціоналістів, Парк «Позняки», Парк «Привокзальний», Парк «Таращанець», Парк «Прибережний», Посольське містечко ) то відпочивають там здебільшого пасивно. До цього на нашу думку їх спонукають торгові точки що розміщені на території зелених зон. Мешканці Києва купляють алкогольні та тютюнові вироби в магазинах, які не мають дозволу на продаж даної  продукції.

 Проект: «Озеленення Києва» Проект: «Озеленення Києва»

   Звичайно, лише парків не достатньо, адже озеленення потрібно здійснювати комплексно. Потрібно звертати увагу на зелені ділянки уздовж тротуарів, транспортні розв’язки ( взяти до прикладу Харківську площу), прибудинкові клумби, квітники на території освітніх закладів,лікарень та державних структур. Звичайно,  ці пункти певним чином виконуються але у всьому потрібно прагнути досконалості. Наприклад, у нашій гімназії «Діалог» регулярно проводяться суботники, учні гімназії залучаються до громадських заходів ( зокрема тих, що стосуються прибирання зелених зон в Дарницькому районі ), та працівники гімназії створюють в кожному кабінеті свій мікроклімат завдяки численним рослинам.

 Проект: «Озеленення Києва»

   До уваги потрібно брати також насадження поблизу водойм різного типу,  яких в Києві нараховується 431. У 2009 році в м.Києві обстежено стан р. Дніпро та місцевих озер( зокрема оз. Вирлиця та Сонячне).

   Якість води в озерах Сонячне та Вирлиця відповідала встановленим нормативам.  Але чомусь зараз на пляжах даних озер немає ніяких умов   для відпочинку.  Так, на озері Вирлиця є тільки один пляж зовсім маленьких розмірів, який не задовольняє потреби масиву. Потрібно   привести до ладу набережну озера ( прибрати сміття, повирубувати чагарники, розрівняти територію уздовж берегової лінії,завести пісок ), тим самим оздобити набережну для відпочиваючих. Зона відпочинку озера Сонячне теж потребує фундаментальних змін.

Проект: «Озеленення Києва» Проект: «Озеленення Києва»

    Лісистість Дарницького району становить 36 % від загальної території. Потрібно  збільшувати це число, а площу вже сформованих зелених зон залишати незмінною. Згідно з нормами рівень озеленення  території міста має складати 50%, території житлового району - 55-58, території мікрорайону - 65-70 %. Рівень озеленення території є основою для визначення нормативних показників озеленення міської забудови.

   Нам потрібно не знищувати, а примножувати рівень зелених зон не тільки в нашому районі, але й по всьому Києву.

   Система озеленення сучасного міста включає до свого складу комплекс міських і приміських насаджень. Ті й інші підрозділяються за функціональною ознакою на насадження загального, обмеженого користування і спеціального призначення. Загальний норматив витрат міської території на зелені насадження визначають, виходячи з площ озеленення загального користування, тобто скверів, садів, бульварів, парків. Саме ці території створюють основу системи озеленення міста.
 
    Наші пропозиції щодо вирішення данної проблеми :
 

- заборона продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів в зелених зонах міста Києва;

- озеленення  транспортних розвязок, подвіря  житлових будинків створення зелених алей уздовж тротуарів тощо;

- проведення суботників у навчальних закладах та прилеглих територіях;

- благоустрій озер ( зокрема Вирлиці та Сонячного);

- масове насадження рослин на міських та приміських ділянках.

Виконали учні 11-а класу гімназії «Діалог» Двірний А.М. та  Войтенко В.В. 


Перегляньте також:


Проект:
Мета проекту: вирішення транспортної проблеми в місті Києві. Виконав учень 11-А класу гімназії “Діалог” Очкур Максим
Проект: «Фонтан закоханих»
Місце розташування: парк «Позняки», на місці центральної клумби. Навколо фонтану будуть розміщені ковано-дерев’яні лави.Освітлення площі: класичні чорні ліхтарі до яких будуть прикріплені годинники в кованій оправі, які щогодини битимуть куранти. Про проект учениць 11-А класу гімназії "Діалог" Литвиненко Ольги та Коршунової Оксани читайте повну новину!
«Здорові діти – наше сьогодення!»
Програма розвитку інноваційної діяльності кафедри фізичної культури гімназії «Діалог» за дистанційною формою навчання на 2011-2016 рр. Гімназія "Діалог" Кафедра фізичної культури 2011  
Гімназія "Діалог" Кафедра фізичної культури Н. Є.Білоус 2011 Немає у тому секрету, що більшість людей лише з віком пізнають істину ціну своєму здоров’ю, розуміють, що ніякі матеріальні цінності та життєві досягнення ніколи не компенсують його втрати. При цьому дітей зовсім не хвилює збереження свого здоров’я, вони не навчені нами, дорослими, як зберігати та розвивати своє
Плавання – це здоров’я людини. Вчись бути здоровим!
Гімназія "Діалог" Кафедра фізичної культури Н. Є.Білоус 2011 Діти – надія та майбутнє України! Адміністрація гімназії «Діалог», кафедра фізичної культури намагаються зробити все можливе, щоб виховати учня гімназії щасливим, розумним, здоровим. Для того, щоб діти були здоровими, енергійними, творчо активними необхідно з раннього віку турбуватися про їх здоров’я, потрібно
 

Дякую, я вже з Вами

Запрошуємо Вас вподобати сторінку гімназії «Діалог» в Facebook