Feedback Ми на Facebook
       
 
 
   

ПОШУК

Режим роботи дзвінків

№ уроку Розклад дзвінків Перерва
1 8.30-9.15 10 хв
2 9.25-10.10 10 хв.
3 10.20-11.05 10 хв.
4 11.15-12.00 20 хв.
5 12.20-13.05 20 хв.
6 13.25-14.10 10 хв.
7 14.20-15.05 5 хв.
8 15.10-15.55 5 хв.
9 16.00-16.45

Освіта в Україні

     

Календар

«    Жовтень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Мала академія наук

Шкільний офіцер поліції


Сідельникова
Луїза Олексіївна

Сержант поліції

тел. 050-342-18-39

Свята

Календар свят і подій

Юні Посли Миру

»
25.11.2014, 12:46Переглядів: 1579

   Днями, 22 жовтня, в Українському домі, що в самому осередку міста-героя Києва, зібралась сила-силенна люду. Усі прийшли на Конгрес юних послів миру, ініційований та ретельно організований спеціалізованою школою №85 за підтримки Федерації всесвітнього миру, на чолі з Ільїним Михайлом Вікторовичем і головою Правління та представника Департаменту освіти в місті Києві, Павленко Оленою Петрівною.

  У важливому заході взяли участь представники усіх асоційованих шкіл ЮНЕСКО, у тому числі й гімназії «Діалог» (Хівренко Анна, 8-А, Білошапка Анна, 10-Б). Після натхненної промови перелічених вище поважних осіб, розпочалося практичне заняття, на якому учням запропонували неординарний спосіб знайомства, чим і створили дружню атмосферу. Надалі усіх учасників Конгресу залучили до невеличких груп, кожній із яких поставили своєрідні запитання.

  Загалом,захід повідав учням чимало секретів концепції організації Юних послів миру. Виявилось, що її складають школярі, які отримали почесне звання Федерації всесвітнього миру в якості визнання їхніх миротворчих заслуг та виконання вірної служби країні та людству заради спільного добробуту. Рух Юних послів миру виховує у молоді світове бачення, аби вони змогли стати відповідальними громадянами своєї країни та й усього світу, адже Федерація всесвітнього миру прагне бачити усе людство єдиною сім’єю.  

  Завданнями й пріоритетами Юних послів миру є успадкування історичної мудрості пращурів, розвиток поваги до людського життя та життєвих цінностей та відмінне навчання й вивчення сучасних технологій і засобів комунікації, а основними цінностями – щира посвята заради досягнення спільної мети, чесність й бережливість.

 Обітниця Юного посла миру складається із чотирьох невеликих,але надзвичайно важливих для створення добробуту в своєму оточенні пунктів:

 1.  З метою поширення ідей миру серед молоді я прагну втілювати ідеали життя заради інших, допомагаючи вирішенню проблем, що стоять на шляху до миру в усьому світі.
 2.  У своєму житті я керуюсь високими моральними стандартами і принципами, показую приклад для інших у навчанні, у житті сім’ї та громади.
 3.  Я займаю активну громадську позицію, виявляю небайдужість до проблем і потреб людей, завжди готовий прийти на допомогу іншим.
 4.  Я створюю клімат доброзичливості, милосердя й толерантності з метою руйнування психологічних, фізичних та соціальних бар’єрів.

Великі перспективи очікують на Юних послів миру та волонтерів:

 •  участь у конференціях в Україні; 
 • участь у всеукраїнських конкурсах; 
 •  цікаві екскурсії та заняття;
 •  можливість навчатися писати статті та звіти про діяльність з подальшою їхньою публікацією; 
 •  проведення телемостів з однолітками або миротворцями з інших країн; 
 •  зустрічі з відомими людьми, які досягли в своєму житті успіхів;
 •  зустрічі з іноземними волонтерами, участь у спільних проектах.

  І, нарешті, можна підвести підсумки. Юні посли миру – це ті люди, які втілюватимуть у життя цілі й завдання Федерації всесвітнього миру, резолюції ООН та усвідомлюватимуть єдине братерство через культурний обмін тощо. Нещодавній захід заклав основу співпраці усіх асоційованих шкіл ЮНЕСКО та об’єднав їх у єдину, неподільну та дружню родину.

Юні Посли Миру Юні Посли Миру
Юні Посли Миру

   На другій же зустрічі (29.10.14) Юні Посли Миру знов отримали командне завдання – втілити своє розуміння словосполучень «філософія миру» й «культура миру» на папері, тобто зобразити усі думки у вигляді газети, згодом представивши її на загал. Ми також отримали можливість поміркувати над даною темою в усній формі, надавши так зване коротке, втім змістовне інтерв’ю-роздум. Неочікуваною стала зустріч із Молодіжним Послом Миру, гостею з Японії та її супровідниками, що розповіли про розвиток подій  на їхній Батьківщині у 2011 році та про допомогу з боку України й про необхідність у віддачі – у допомозі вже з боку Японії. Загалом, ця зустріч пройшла на високому рівні.

   Під час третьої зустрічі (5.11.14) нас знову розподілили за групами. Кожна міні-команда мала набути певні знання із кількох дуже важливих тем: Написання проектів, Основ лідерства, Оформлення обраних раніше ідей проектів свят ООН, Основ тайм-менеджменту. Кожен підрозділ зустрічі виявився дуже цікавим та потрібним у повсякденному житті кожної активної людини. Вони подарували щось незвідане, розкрили деякі таємниці та хитрощі. Не слід забувати і про завдання, що отримали ми. Необхідно було обрати свято, що припало до душі з переліку днів ООН та розробити проект на базі своєї школи, дотримуючись вказівок, перелічених на Основах написання проектів.

  Четверта зустріч (12.11.14) відбулась у трохи незвичній формі – у вигляді практичної рольової гри. Учасникам було запропоновано імпровізувати, розіграти порушення виборчого законодавства. Таким чином ми самовільно розподілилися за бажаними ролями: мер, громадянка Мироненко, поліцейський загін, секретар директора школи, директор школи, журналісти, члени Центральної Виборчої Комісії. Ми мали змогу пізнати сутність виборчого процесу зсередини, розв’язати заплутаний злочин фальсифікації голосів виборців, ретельно вибудуваний організаторами проекту. Ця зустріч відмітилась своєю непередбачуваністю, актуальністю та оригінальністю.

 Хівренко Анна, учениця 8-А класу

Юні Посли Миру Юні Посли Миру
Юні Посли Миру

 


Перегляньте також:


Міжнародна конференція для психологів
    18-19 листопада  Малецька С.О. соціальний педагог гімназії «Діалог» була учасником Міжнародної конференції для психологів "Травма війни: психологічна допомога і реабілітація".
Профорієнтаційний фестиваль «ПРОФ FEST»
  15 листопада 2014 року в Києві відбувся вже п'ятий молодіжний профорієнтаційний фестиваль «ПРОФ FEST»
День пам’яті жертв голодомору 2014
 Остання субота листопада - дуже важкий день для українців. Це День пам’яті жертв голодомору. 21 листопада, учні 11-в класу підготували урок-реквієм. 
Заходи до Дня толерантності
  До Дня Толерантності учні гімназії «Діалог» у складі 10-А, 10-Б та 11-А класів з вчителем правознавства Конопля Н.А. брали участь у ІІІ міській науково-практичній конференції асоційованих шкіл ЮНЕСКО м. Києва «Філософські основи духовних цінностей як істина миру. Толерантність як внутрішній ресурс розвитку особистості та суспільства» на базі ліцею міжнародних відносин № 51.
Пам'ятка ЗНО 2015
Збережіть, а краще роздрукуйте. Клацніть на зображення правою кнопкою мишки, вибираємо зі списку "зберегти як", після цього вибираємо папку на вашому комп'ютері, або робочий стіл, клікніть зберегти. Там і буде збережена картинка.
 

Hosting Ukraine Освіта в Україні
Дякую, я вже з Вами

Запрошуємо Вас вподобати сторінку гімназії «Діалог» в Facebook