Feedback RSS Ми на Facebook
       
 
 
   

ПОШУК

Режим роботи дзвінків

№ уроку Розклад дзвінків Перерва
1 8.30-9.15 10 хв
2 9.25-10.10 15 хв.
3 10.25-11.10 15 хв.
4 11.25-12.10 10 хв.
5 12.20-13.05 20 хв.
6 13.25-14.10 10 хв.
7 14.20-15.05 5 хв.
8 15.10-15.55 5 хв.
9 16.00-16.45

Освіта в Україні

 

 

 

Календар

«    Квітень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

Шкільний офіцер поліції


Сідельникова
Луїза Олексіївна

Сержант поліції

тел. 050-342-18-39

Погода

волог.:

тиск:

вітер:

Свята

Календар свят і подій

Відвідання Бабиного Яру

»
25.10.2010, 15:25Переглядів: 1219

   Вересень - жовтень – період коли Україна відмічає перемогу у визволенні України від нацистського окупаційного режиму.

   Закінчивши тему  „Україна під час Другої світової війни“ на уроках історії учні 11-Б класу вирішили закріпити знання та проявити повагу та співчуття, відвідавши пам’ятник у Бабиному Ярі.

    Учні  бачили такі пам’ятники як Пам'ятник дітям, знищеним у Бабиному Ярі, який дуже вразив усіх своїм сумом та ще раз нагадав про масштабність трагедії.

    Дерев'яний хрест у пам'ять про членів ОУН, розстріляних у Бабиному Ярі. Всі пам’ятники у досить доброму стані, вони вражають  своєю монументальністю, нагадуючи про страшний період  1941—1943 років, а саме про нещадний розстріл людей багатьох національностей.

    На жаль, нині Бабиного Яру фактично не має, його зрівняли із землею. Тут проклали дороги й трасу метрополітену, побудували житлові квартали, розбили парк. Лише верхів'я урочища Бабин Яр у межах вулиць Дорогожицької, Мельникова, О. Теліги та Оранжерейної  залишилося незабудованим — як місце трагедії  світового масштабу, місце історичної пам'яті.

    У свідомості усіх присутніх вималювалася картина жахливих тогочасних подій. Кожен відчув, що це його історія, яка б вона не була кривава ти страшна, яку потрібно шанувати та пам’ятати.

Відвідання Бабиного Яру   Відвідання Бабиного Яру   Відвідання Бабиного Яру

Відвідання Бабиного Яру

 Відвідання Бабиного Яру

Ми не забули! Ми пам’ятаємо!

Учень 11 – Б класу Шеїн Влад


Перегляньте також:


Завантаження
  Програми першої необхідності   
Виставка дитячих виробів «Осінні фантазії»
   30 вересня 2010 року в гімназії «Діалог» відбулася виставка дитячих виробів «Осінні фантазії», присвячена 20-річчю навчального закладу.     Всі класи мали можливість розкрити свою творчість, проявити фантазію, використавши природні матеріали, даровані матінкою - Землею.     Кожна ікебана - це витвір мистецтва. Неначе господарка – осінь завітала у гості з казковими героями. Кожна робота заслуговує уваги, в яку дитина вклала частинку своєї душі, вміння, власне бачення прекрасного.  
До 20-ї річниці заснування гімназії «Діалог» (+ФОТО +ВІДЕО)
   У школи, як і в кожної людини є своя доля, своя неповторна біографія і пишуть її закохані в свою справу, інтелігентні, вічно молоді особистості, що знаходяться у постійному творчому пошуку. Саме такі якості притаманні колективу гімназії «Діалог» міста Києва, яка цього року відзначає двадцяту річницю від дня створення.  
Учнівське самоврядування – шлях до цікавого, самостійного життя.
    У 2000-му році, шляхом справжніх виборів, у гімназії «Діалог», було обрано першу Раду учнівського самоврядування. До цієї організації увійшли найактивніші учні школи, які відрізнялись успішним навчанням, мали характер лідера та чітко визначали свої життєві потреби.    Тільки з такими характерними рисами учень міг увійти до складу самоврядування. Головною метою діяльності такої Ради, є задоволення потреб учнівської молоді в організації шкільного та позашкільного життя, а також формування гідного громадянина України на основі загально людської моралі, національної культури, традицій та духовності українського народу. Ці вимоги лишаються не змінними вже на протязі 10-ти років, змінюється тільки склад ради.    Кожного року, у квітні місяці, гімназисти за допомогою бюлетенів обирають голову Ради самоврядування, який(яка) на їх думку відповідає всім вимогам учнівської молоді. У 2010 році, на цей пост було затверджено Наталку Патенок, яка із своєю заступницею Тетяною Луценко та усією командою, гідно виконують свої обов’язки, відповідні вимогам статуту такої організації. Також до самоврядування відносяться комісії, які допомагають слідкувати за успішністю та зайнятістю учнів гімназії. До таких комісій відносяться :- навчально-дисциплінарна комісія- комісія здоров’я та спорту- комісія «Дозвілля»- комісія соціального захисту та милосердя- туристично-краєзнавча комісія- інформаційна комісія    Раз на тиждень Рада учнівського самоврядування збирається усією командою, щоб самостійним шляхом, вирішувати складні буденні питання, які турбують сучасну молодь, а також приємні, які стосуються організації свят та навчального процесу.    Самоврядування – це шлях до само організованості, самостійності, а також реалізації себе у світі.    Тож побажаємо нашим активістам мудрості, натхненної праці, та успіху, бо ви робите гарну справу!    Пам’ятайте, стати успішним ніколи не пізно!
Електронні джерела
Методичне об'єднання вчителів фізичної культури (голова Бєлан С.Ю.)
 

Hosting Ukraine
Всі навчальні заклади України
Дякую, я вже з Вами

Запрошуємо Вас вподобати сторінку гімназії «Діалог» в Facebook