Головна сторінка сайту гімназії "Діалог" > Новини > Відвідання Бабиного Яру

Відвідання Бабиного Яру


25.10.2010, 15:25

   Вересень - жовтень – період коли Україна відмічає перемогу у визволенні України від нацистського окупаційного режиму.

   Закінчивши тему  „Україна під час Другої світової війни“ на уроках історії учні 11-Б класу вирішили закріпити знання та проявити повагу та співчуття, відвідавши пам’ятник у Бабиному Ярі.

    Учні  бачили такі пам’ятники як Пам'ятник дітям, знищеним у Бабиному Ярі, який дуже вразив усіх своїм сумом та ще раз нагадав про масштабність трагедії.

    Дерев'яний хрест у пам'ять про членів ОУН, розстріляних у Бабиному Ярі. Всі пам’ятники у досить доброму стані, вони вражають  своєю монументальністю, нагадуючи про страшний період  1941—1943 років, а саме про нещадний розстріл людей багатьох національностей.

    На жаль, нині Бабиного Яру фактично не має, його зрівняли із землею. Тут проклали дороги й трасу метрополітену, побудували житлові квартали, розбили парк. Лише верхів'я урочища Бабин Яр у межах вулиць Дорогожицької, Мельникова, О. Теліги та Оранжерейної  залишилося незабудованим — як місце трагедії  світового масштабу, місце історичної пам'яті.

    У свідомості усіх присутніх вималювалася картина жахливих тогочасних подій. Кожен відчув, що це його історія, яка б вона не була кривава ти страшна, яку потрібно шанувати та пам’ятати.

Відвідання Бабиного Яру   Відвідання Бабиного Яру   Відвідання Бабиного Яру

Відвідання Бабиного Яру

 Відвідання Бабиного Яру

Ми не забули! Ми пам’ятаємо!

Учень 11 – Б класу Шеїн Влад


Повернутися назад