Feedback RSS Ми на Facebook
       
 
 
   

ПОШУК

Режим роботи дзвінків

№ уроку Розклад дзвінків Перерва
1 8.30-9.15 10 хв
2 9.25-10.10 15 хв.
3 10.25-11.10 15 хв.
4 11.25-12.10 10 хв.
5 12.20-13.05 20 хв.
6 13.25-14.10 10 хв.
7 14.20-15.05 5 хв.
8 15.10-15.55 5 хв.
9 16.00-16.45

Освіта в Україні

 

 

 

Календар

«    Серпень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Мала академія наук

Шкільний офіцер поліції


Сідельникова
Луїза Олексіївна

Сержант поліції

тел. 050-342-18-39

Свята

Календар свят і подій

Роз'яснення щодо організації дистанційного навчання в гімназії «Діалог»

»
26.03.2020, 21:44Переглядів: 572

Інтернет-освіта – освіта, що здійснюється з використанням ресурсів та технологій глобальної мережі Інтернет. Більшість діючих центрів навчання можна умовно розділити на три групи за ступенем «занурення» в Інтернет.

До першої групи належать заклади, вся робота яких будується виключно на Інтернет-технологіях. Їх не так багато через високі вимоги до апаратно-програмного оснащення і рівень підготовки персоналу, а також необхідність значних початкових фінансових вкладень.

Другу, найчисленнішу групу, складають навчальні заклади, що поєднують різні традиційні форми очного і дистанційного навчання з нововведеннями в дусі часу. Наприклад, деякі заклади частину своїх програмних курсів переводять у віртуальну форму

До третьої групи можна віднести навчальні центри, для яких Інтернет служить лише внутрішнім комунікаційним середовищем. На своїх сайтах вони розміщують інформацію про навчальні програми (плани), семінари, а також бібліотечні каталоги.

Наша гімназія відноситься до третьої групи.

Дистанційне навчання учнів здійснюється переважно в асинхронному режимі, тобто учасники освітнього процесу не спілкуються у режимі реального часу, а обговорюють окремі етапи роботи через інтернет-ресурси та інші засоби дистанційної комунікації.

Як показала практика роботи протягом останніх двох тижнів, одним з найдієвіших засобів виявилося E-mail дистанційне навчання. Воно забезпечує двосторонній зв'язок учителя і учня, можливість оперативно виправляти помилки, коментувати роботу,вести діалог он-лайн, розміщувати корисні посилання.

Ми рекомендуємо учням і батькам навчитись здійснювати пошук необхідної інформації в Інтернет. Це означає:

  • правильно сформувати пошуковий запит (наприклад: відео-уроки+фізика, або вирішення квадратного рівняння);
  • вибирати із мільйонів результатів пошуку те, що відповідає критеріям пошуку;
  • навчитись навчатись, використовуючи підручники та безмежні ресурси Інтернет.

ВИСНОВОК: В поточній ситуації вчителі можуть забезпечити тільки спілкування з учнями (консультації, вправи, тести, презентації, посилання на онлайн-ресурси) через електронну пошту, та соціальні сервіси.

Ось для прикладу декілька посилань на відео-уроки, які знайдені за пару хвилин:


Платна платформа GIOS (математика) на час карантину надає безкоштовний доступ до всіх матеріалів для 5-9 класів;

  • щодня 4 телеуроки по 30 хвилин з різних предметів (спрямовано першочергово для учнів випускних 9-х та 11-х класів). Шукати «Відкритий урок 2020» на телеканалі «Київ»;
  • Інститутом післядипломної педагогічної освіти Університету ім. Б.Грінченка створено каталог електронних освітніх ресурсів для учнів та вчителів urok.ippo.kubg.edu.ua.
  • Для учнів 5-9 класів на сайті kievoit.ippo.kubg.edu.ua розміщено уроки з курсу інформатики, в тому числі профільного рівня навчання інформатики для 10-11 класів з програмування.
  • На сайті vo.ippo.kubg.edu.ua «Столичний цент відкритої освіти» розміщено відкриті електронні освітні ресурси для дистанційного навчання учнів.
  • Відкрито безкоштовний доступ до My EnglishLab на 60 днів від видавництва PEARSON
  • Можливість працювати на он-лайн платформі ZOOM
  • Пропонуються інтернет ресурси для корисного навчання: добірка матеріалів із Бібліотеки «На Урок»

Перегляньте також:


Поради по організації дітей під час карантину
Цієї весни ми стикнулись з тривалим карантином, який не схожий на всі попередні. Перед суспільством постала нова, досі незнайома ситуація, яка поєднується з інформаційною невизначеністю та ризиком поширення хвороби. Для мінімізації цих ризиків ми об’єднуємо наші зусилля і допомагаємо один одному знаходити шляхи порозуміння та підтримки. Особливо потребують підтримки діти, адже вони цілком не
Організація навчання в дистанційному режимі
У зв’язку із тимчасовим обмеженням освітнього процесу в період з 12.03.2020 по 27.03.2020 в гімназії «Діалог» організовується навчання в дистанційному режимі відповідно до робочих навчальних планів. Здійснюватися таке навчання буде переважно в асинхронному режимі, тобто учасники освітнього процесу не спілкуються у режимі реального часу, а обговорюють окремі етапи роботи через інтернет-ресурси та
10-В в Будинку Уряду
27 лютого учні 10-В класу разом із класним керівником Колісник Альоною Василівною та заступником директора з виховної роботи Свиридою Анатолієм Васильовичем відвідали Будинок Уряду України.
Декада іноземних мов 2020
  03 лютого в гімназії «Діалог» розпочалася декада іноземних мов. Протягом двох тижнів учні приймали участь у різноманітних заходах. Це були: вікторини, конкурси читання іноземних віршів та квести. Учні знайомилися з життям і діяльністю видатних письменників, вчених, політичних діячів.
Знайомство учнів 11-х класів з Університетом державної фіскальної служби України
6 лютого в гімназії «Діалог» відбулась зустріч учнів 11-х класів зі старшим викладачем кафедри теорії, історії, права та держави і конституційного права Університету державної фіскальної служби України Капічон Ольгою Григорівною.
 

Hosting Ukraine Освіта в Україні
Дякую, я вже з Вами

Запрошуємо Вас вподобати сторінку гімназії «Діалог» в Facebook