Feedback Ми на Facebook
       
 
 
   

ПОШУК

Режим роботи дзвінків

№ уроку Розклад дзвінків Перерва
1 8.30-9.15 10 хв
2 9.25-10.10 10 хв.
3 10.20-11.05 10 хв.
4 11.15-12.00 20 хв.
5 12.20-13.05 20 хв.
6 13.25-14.10 10 хв.
7 14.20-15.05 5 хв.
8 15.10-15.55 5 хв.
9 16.00-16.45

Освіта в Україні

     

Календар

«    Жовтень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Мала академія наук

Шкільний офіцер поліції


Сідельникова
Луїза Олексіївна

Сержант поліції

тел. 050-342-18-39

Свята

Календар свят і подій

Заняття Школи молодого спеціаліста «Роль фізики у формуванні компетентностей учнів»

»
23.11.2017, 12:43Переглядів: 839

17 листопада 2017 року гімназія «Діалог» гостинно відкрила свої двері для молодих вчителів фізики та астрономії Дарницького району м. Києва. Вчителі фізики Корнелюк Т.Є., Онищенко В.Б. та Шевчук Н.С. провели заняття Школи молодого спеціаліста, на яке завітали не лише молоді спеціалісти фізики Дарницького району, а й молоді фахівці гімназії.

З привітальним словом до учасників заняття звернулась директор гімназії «Діалог» Кузьминець Л.П., яка дала високу оцінку роботи вчителів фізики гімназії та побажала молодим фахівцям отримати цікаві знання, які вони зможуть застосувати у своїй практиці, натхнення в роботі та досягнення великих професійних вершин. Лариса Петрівна привітала нового методиста з фізики, астрономії та інноваційної діяльності Душинського В.О. з новою посадою та побажала успішної роботи.

Заняття Школи молодого спеціаліста було дуже насиченим та інформативним. Традиційно завдання шкільної освіти визначалось набором знань, умінь та навичок, які має опанувати випускник. Але на сьогодні такий підхід виявляється недостатнім, соціуму потрібні не стільки люди, які багато знають, а молодь, яка готова долучитися до подальшої діяльності, здатна практично розв’язувати життєві та професійні проблеми, що постають перед нею, навчатися та освоювати нові професії впродовж життя. А це багато в чому залежить від певних рис характеру та вмінь, які формуються як компетентності. Корнелюк Т.Є. розповіла про основні компетентності, які повинна формувати Нова українська школа, про те, чому сприяє розвиток ключових компетентностей учнів. Цікавими для молодих фахівців були реальні приклади як вчителі фізики гімназії розвивають компетентності учнів на своїх уроках.

Одним із сучасних методів роботи вчителя є проектна діяльність. «Історія фізики» - проект вчителів фізики гімназії «Діалог» - тема виступу Онищенко В.Б. Сухі закони, формули, задачі все це не дуже цікаво для сучасного школяра. Коли ж дитина знайомиться з історією науки, шляхами вчених до відкриття, цікавими фактами з біографії вчених вона краще розуміє застосування того чи іншого закону чи явища, легше сприймає інформацію з задоволенням опрацьовує додатковий матеріал, розуміє як можна застосувати знання на практиці.

В кожній дитині є сонце, треба вміти його засвітити. Не кожна дитина відкривається на уроці, а завдання вчителя не дати згаснути отій зірочці, що є в кожній дитині. І тут на допомогу приходять позакласні заходи. «Роль позакласних заходів у формуванні компетентностей учнів» - тема виступу Шевчук Н.С. Вона розповіла про цікаві позакласні заходи з фізики, і не лише з фізики, які проводяться в гімназії «Діалог», про те, як ці заходи сприяють розвитку компетентностей учнів і спонукають учнів до вивчення науки.

Родзинкою заходу стала зустріч з дочкою відомого українського астронома зі світовим ім’ям Клима Івановича Чурюмова – Оленою Мельник. Олена Климівна розповіла про батька не лише як про вченого, а й як дитячого письменника, про мрійника та лірика. Наприкінці виступу відбулась прем’єра ліричного акровірша з сімейного архіву Чурюмових, присвяченого коханій дружині. Зворушливі рядки нікого не лишили байдужим. Учасники заняття також мали унікальну можливість ознайомитися з окремими роботами Клима Івановича на яких збереглися його автографи.

Підсумки заняття Школи молодого спеціаліста підвів Душинський В.О. методист з фізики, астрономії та інноваційної діяльності, який високо оцінив професіоналізм вчителів фізики гімназії «Діалог», подякував їм за змістовне та цікаве заняття. Всім учасникам зібрання методист побажав натхнення та професійних успіхів.

Всі молоді фахівці отримали багато цікавої практичної інформації, а також роздатковий матеріал, який, сподіваємось, стане їм в нагоді.

 

Заняття Школи молодого спеціаліста «Роль фізики у формуванні компетентностей учнів» Заняття Школи молодого спеціаліста «Роль фізики у формуванні компетентностей учнів»
Заняття Школи молодого спеціаліста «Роль фізики у формуванні компетентностей учнів» Заняття Школи молодого спеціаліста «Роль фізики у формуванні компетентностей учнів»
Заняття Школи молодого спеціаліста «Роль фізики у формуванні компетентностей учнів» Заняття Школи молодого спеціаліста «Роль фізики у формуванні компетентностей учнів»
Заняття Школи молодого спеціаліста «Роль фізики у формуванні компетентностей учнів» Заняття Школи молодого спеціаліста «Роль фізики у формуванні компетентностей учнів»
Заняття Школи молодого спеціаліста «Роль фізики у формуванні компетентностей учнів» Заняття Школи молодого спеціаліста «Роль фізики у формуванні компетентностей учнів»

 


Перегляньте також:


Фізика за чашкою чаю
13 листопада в 8-Б класі було проведено позакласний захід «Фізика за чашкою чаю». Готуючись до заходу ми повторили не лише теоретичний матеріал з теми, а підготували додаткову інформацію про історію чаю, традиції чаювання в різних країнах світу, правила заварювання чаю та про сорта чаю. Нам було дуже цікаво і незвично п’ючи чай і куштуючи смаколики, відповідати на різноманітні запитання.
Районні змагання з футболу «Шкіряний м`яч 2017»
Вітаємо наших переможців, які посіли 3-місце у районних змаганнях з футболу «Шкіряний м`яч» серед учнів 2007 року народження: Гарбузов Давид Євгенович 5-А Гуриненко Дмитро Володимирович 5-А Дибченко Ян Артемович 5-Г Дзензель Владислав Вікторович 5-Б Дьордяй Тимофій Іванович 5-Б Новіков Костянтин Анатолійович 5-А Огінський Олександр Олександрович 5-Б Пінчук Андрій Павлович 5-Б Румак
Тематична екскурсія «Я пізнаю історію свого міста» для учнів 6-А та 6-В класів
  21 жовтня 2017 року для учнів 6-А та 6-В класів відбулась тематична екскурсія «Я пізнаю історію свого міста».
Інтелектуальна гра «Найрозумніший» для учнів 5-В класу
  Одним з найефективніших шляхів виховання інтересу до вивчення тих чи інших дисциплін, є організація ігрової діяльності. Інтелектуальні ігри вчать багатьом речам: вдумливості, рішучості, міркуванню. Тому для учнів 5-В класу (класний керівник Філаретова А.О) була проведена гра «Найрозумніший».
Екологічний проект «Каштан»
  За ініціативи Kyiv Smart City та підтримки керівництва ВДНГ «Національний експоцентр України» розпочався другий етап операції «Каштан. Висадка». Головна мета цього проекту – допомогти Києву з саджанцями улюбленого символу української столиці – каштану. Учні нашої гімназії радо підтримали екологічний проект. Випускники 9-х класів разом з депутатами Київської міської ради Ларисою Вікторівною
 

Hosting Ukraine Освіта в Україні
Дякую, я вже з Вами

Запрошуємо Вас вподобати сторінку гімназії «Діалог» в Facebook