Feedback Ми на Facebook
       
 
 
   

ПОШУК

Режим роботи дзвінків

№ уроку Розклад дзвінків Перерва
1 8.30-9.15 10 хв
2 9.25-10.10 10 хв.
3 10.20-11.05 10 хв.
4 11.15-12.00 20 хв.
5 12.20-13.05 20 хв.
6 13.25-14.10 10 хв.
7 14.20-15.05 5 хв.
8 15.10-15.55 5 хв.
9 16.00-16.45

Освіта в Україні

 

 

 

Календар

«    Вересень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

Мала академія наук

Шкільний офіцер поліції


Сідельникова
Луїза Олексіївна

Сержант поліції

тел. 050-342-18-39

Свята

Календар свят і подій

«Київська педагогічна хвиля»

»
29.08.2011, 12:59Переглядів: 1158

  27 серпня 2011 року на центральній вулиці столиці - Хрещатику відбулася виставка «Київська педагогічна хвиля», присвячена 20-й річниці Незалежності України та Дню знань. Організаторами виставки виступили - Київська міська державна адміністрація і Головне управління освіти та науки КМДА, отже і відкривали виставку за участю міністра освіти і науки, молоді та спорту Дмитра Табачника та Голови КМДА Олександра Попова. Виставку також відвідали почесні гості, радник Прем’єр-міністра України Толстоухов А. В, заступник голови Київської міської державної адміністрації Новохатько Л. М.

  Представники лідерів учнівського самоврядування на чолі із Начальником Головного управління освіти і науки Вірою Горюновою провели для почесних гостей цікаву екскурсію по експозиціям виставки.

  «Впевнений старт», «Державний стандарт початкової школи», «Інклюзивна освіта», «Підготовка столичного вчителя», «Інформаційно-методичне середовище педагогів», «Київський підручник», «Сучасні інформаційно-комунікаційні технології», «Педагогічний експеримент», «Київський старшокласник», «Дозвілля школяра» - далеко неповний перелік творчих майданчиків «Київської педагогічної хвилі».

  Педагоги столиці мали змогу поспілкуватися з науковими працівниками Національної академії педагогічних наук України, викладачами авторитетних навчальних закладів міста, педагогами середніх шкіл, відомими своїми методичними розробками, вихователями дошкільних навчальних закладів та отримати консультації фахівців Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України.

   «Ця виставка спрямована перш за все на підтримку, розвиток, виявлення та популяризацію досягнень навчальних закладів системи освіти Києва. Приємно зазначати, що педагогічний колектив столиці має величезний потенціал. Практично кожна школа демонструє на цій виставці свої можливості і вони надзвичайно великі. Подібні заходи дуже важливі і для освітян, і для мешканців столиці. Адже, по-перше, такі виставки породжують здорову конкуренцію серед закладів освіти, яка сприяє їх розвитку, по-друге, дають можливість киянам ознайомитися з можливостями мережі освітніх закладів, обрати оптимальний варіант для навчання своєї дитини», – сказав Олександр Попов.

   На виставці було представлено найкращий педагогічний досвід столичних навчальних закладів, досягнення позашкільної освіти Києва, презентація Стратегії розвитку міста Києва до 2025-го року в галузі «Освіта», програми «Освіта Києва 2011-2015» та проекту популяризації безпеки дітей в Інтернеті.Для освітян, батьків та дітей найкращими вчителями міста проведені майстер-класи, а спеціалістами Головного управління освіти та науки юридичні, педагогічні та психологічні консультації.

Гімназія "Діалог" на виставці представила наступну програму:

1.  Використання цифрових освітніх ресурсів в освітньому процесі: проектна діяльність та інформаційне забезпечення уроків географії та економіки у 10-11 класах на прикладі теми «Вибір успішної професії»( за Всеукраїнським експериментом). Учитель – методист Шкоденко Н.М.

2. Відеоролик.  Експериментальна програма проекту «Вибір успішної професії». Керівник: доктор психологічних наук, професор Побірченко Н.А., директор гімназії «Діалог» Кузьминець Л.П.

3. Відеоролик. Гімназія «Діалог». Директор гімназії «Діалог» Кузьминець Л.П.

4.  Презентація програми «Здоров'я» :
   - «Здорові діти – здорове довголіття» (Звернення до батьків та учнів).
   - Вчись бути здоровим (Поради учням як бути здоровим).
   - Формуй поставу (рекомендації для учнів).
   - Плавання для здоров”я  (методичний посібник).
учитель – методист Білоус Н.Є.

5.       Рекомендації психолога. Психолог гімназії «Діалог» Кулик Н.І.

6.       Майстер – клас «Українські вишиванки». Учитель – методист Крижановська Н.М.  та учні гімназії

 Для бажаючих були представлені методичні посібники гімназії «Діалог»:

   - «Формула успіху» (профільне навчання).
   - «Інноваційні технології у профільному навчанні».
   - «Сплата податку веде до порядку» (робочий зошит).
   - Гімназія «Діалог» - журнал до 20-річчя

«Київська педагогічна хвиля» «Київська педагогічна хвиля» «Київська педагогічна хвиля»

«Київська педагогічна хвиля» «Київська педагогічна хвиля» «Київська педагогічна хвиля»

«Київська педагогічна хвиля» «Київська педагогічна хвиля» «Київська педагогічна хвиля»


Перегляньте також:


Презентація наукового психолого-педагогічного проекту «Вибір успішної професії»
   Пропонований проект розглядається як один з науково – методичних підходів до модернизації сучасної освіти, зокрема організації профорієнтаційної роботи в загальноосвітньому навчальному закладі. Метою проекту є впровадження в навчально-виховний процес інноваційної технології розвитку здатності учнівської молоді до вибору успішної професії, планування кар`єри та
Про структуру 2011/2012 н.р. та організацію навчально-виховного процесу в ЗНЗ міста Києва
ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВРАДИКИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ Н А К А З м. Київ Від " 3" серпня 2011 р.                                                                          
Звернення до батьків та учнів. Здорові діти – здорове і довголіття!
   Нам не легко дається рішучість змінювати щось. Завжди зупиняє страх перед невідомим, багато прийдеться змінити в собі, в своєму житті – ось саме це і лякає. Залишитися таким чи змінитися на краще, змінити свій шлях з надією на майбутнє? А ще і відповідальність за вибір шляху дитини! Ось саме цей крок і дасть можливість зростання, це великий шанс! І саме цей шанс надає гімназія
День Європи, а саме - Німеччина
   21 травня, як ми вже знаємо, у всіх європейських країнах святкується день Європи. Кожен рік ми дізнаємося щось нове про одну із країн – Німеччину. Напередодні цього дня, відбулась презентація про відомих німецьких казкарів. Всі наші улюблені казки дитинства такі як Білосніжка, Король-Дроздобород, Карлик-ніс були творами саме німців.
Не повторяться ніколи, тих чудових 10 літ…
   30 травня, у багатьох школах міста Києва, пройшли випускні вечори. Розмаїття вишуканих суконь, гарних зачісок та дорогих костюмів, створювали не повторну атмосферу свята. В цьому році гімназія «Діалог», випустила у доросле життя 41-го учня.
 

Hosting Ukraine Освіта в Україні
Дякую, я вже з Вами

Запрошуємо Вас вподобати сторінку гімназії «Діалог» в Facebook