Feedback Ми на Facebook
       
 
 
   

ПОШУК

Режим роботи дзвінків

№ уроку Розклад дзвінків Перерва
1 8.30-9.15 10 хв
2 9.25-10.10 10 хв.
3 10.20-11.05 10 хв.
4 11.15-12.00 20 хв.
5 12.20-13.05 20 хв.
6 13.25-14.10 10 хв.
7 14.20-15.05 5 хв.
8 15.10-15.55 5 хв.
9 16.00-16.45

Освіта в Україні

     

Календар

«    Жовтень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Мала академія наук

Шкільний офіцер поліції


Сідельникова
Луїза Олексіївна

Сержант поліції

тел. 050-342-18-39

Свята

Календар свят і подій

Всеукраїнський методичний семінар для освітян «Нова українська школа: навчання/знання про Голодомор»

»
21.09.2016, 13:10Переглядів: 1030

9-10 вересня учитель історії, кандидат педагогічних наук Гаврилюк Ж.М. була учасником Всеукраїнського методичного семінару для освітян «Нова українська школа: навчання/знання про Голодомор». Останній день спеціально був присвячений обміну досвідом викладання у загальноосвітніх закладах історії Голодомору та інших геноцидів.

Наприкінці заходу Міністром освіти України Лілією Гриневич та представниками Науково-освітнього консорціуму вивчення Голодомору (HREC), Українського науково-дослідного та освітнього центру вивчення Голодомору (HREC in Ukraine) було підписано Меморандум про співпрацю.Цей документ сприятиме розвитку проекту Міжнародної методлабораторії для освітян «Verba Magistri», яка створює умови для вільного обміну думками вітчизняних та зарубіжних педагогічних працівників і академічних науковців, поглиблює суспільну єдність та діалог між різними регіонами України. Зокрема, вона сприяє розробці та впровадженню в життя інноваційних методик викладання історії Голодомору та інших геноцидів у навчальних закладах України і формуванню на цій основі ключових компетентностей нової української школи – соціальних і громадянських, загальнокультурної грамотності та підприємливості.

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич зазначила, що такі теми, як Голодомор повинні наскрізно увійти у навчання українських школярів, для цього не потрібно створювати окремий предмет – потрібно інтегрувати ці теми для вивчення дітьми історії, української мови, читання тощо.

"Тема Голодомору зараз у нас асоціюється з куском депресивної інформації, а насправді - це тема, яка будує, яка розвиває те, що ми називаємо соціальні та громадянські компетентності, пошану до почуття гідності кожної людини", - зазначила Лілія Гриневич.

В рамках заходу вона представила освітянам концепцію Нової української школи та окремо наголосила на тому, що успішність реформи напряму залежить від її підтримки українським суспільством.

"Наша мета - зробити так, щоб Нова українська школа стала мрією не ста чи двохсот людей, а стала мрією українського суспільства. І тоді ця реформа буде реалізуватися навіть попри бажання різних урядів і парламентів", - підкреслила Міністр освіти і науки України.

Почесними гостями семінару були професор С. Кульчицький, депутат Р.Чубаров, голова Українського інституту національної пам'яті. – В.В’ятрович, дослідниця Голодомору Л.Гриневич, директор Українського інституту вивчення Голокосту «Ткума» Ігор Щупак, Олександра Гладун, Наталія Левчук, Гульнара Бекірова.

Відбулася демонстрація документального фільму Аріядни Охримович "Голодомор: голоси свідків"(доктор Артем Харченко). Дуже популярним серед слухачів був майстер-клас відомого освітнього діяча Канади, директорки освітнього напряму Науково-освітнього консорціуму вивчення Голодомору при Канадському інституті українських студій, авторки унікальної методики, пані Валентини Курилів, яка провела заняття на тему «Як школярам ХХІ століття розповідати про Голодомор». Учасники отримали сертифікати.

Всеукраїнський методичний семінар для освітян «Нова українська школа: навчання/знання про Голодомор»Всеукраїнський методичний семінар для освітян «Нова українська школа: навчання/знання про Голодомор»
Всеукраїнський методичний семінар для освітян «Нова українська школа: навчання/знання про Голодомор»Всеукраїнський методичний семінар для освітян «Нова українська школа: навчання/знання про Голодомор»
Всеукраїнський методичний семінар для освітян «Нова українська школа: навчання/знання про Голодомор»Всеукраїнський методичний семінар для освітян «Нова українська школа: навчання/знання про Голодомор»
Всеукраїнський методичний семінар для освітян «Нова українська школа: навчання/знання про Голодомор»
Всеукраїнський методичний семінар для освітян «Нова українська школа: навчання/знання про Голодомор»


Перегляньте також:


Перший семінар-нарада для заступників директорів шкіл з виховної роботи
  12 вересня 2016 року у контексті стратегічних завдань національно-патріотичного виховання учнів Дарницького району м.Києва було проведено одноденний перший семінар - нараду для заступників директорів шкіл з виховної роботи у Національному історико-культурному заповіднику «Гетьманська столиця» міста Батурин та Крути.
Олімпійський тиждень 2016
  З 9 по 16 вересня по всій території України проходив Олімпійський тиждень, який присвячувався здобуткам українських спортсменів на внутрішніх та міжнародних аренах та вихованню підростаючої олімпійської молоді. Гімназія «Діалог» теж долучилася до втілення олімпійської ідеї в життя.
Зустріч адміністрації гімназії з батьківським активом та лідерами учнівського самоврядування 2016
 Відповідно до Статуту гімназії на початку навчального року проводиться щорічне звітування адміністрації про діяльність закладу протягом року перед активом батьківської громади. 13.09.2016 року в актовій залі гімназії відбулася зустріч адміністрації з батьківським активом та лідерами учнівського самоврядування.
Програми зовнішнього оцінювання 2017 року
Програми зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року затверджені наказом Міністерства освіти і науки № 77 від 3 лютого 2016 року «Про затвердження програм зовнішнього незалежного оцінювання осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти». Зазначений наказ Міністерства освіти набуває чинності з 1 серпня 2016 року. Наказом затверджені програми з
ЗНО-2017 розпочнеться 23 травня
  Зовнішнє незалежне оцінювання випускників шкіл та осіб, які вступатимуть до вищих навчальних закладів у 2017 році розпочнеться 23 травня та триватиме до 16 червня. Відповідні дати визначені наказом МОН, яким затверджений календарний план підготовки та проведення ЗНО в 2017 році.
 

Hosting Ukraine Освіта в Україні
Дякую, я вже з Вами

Запрошуємо Вас вподобати сторінку гімназії «Діалог» в Facebook