|
№ уроку | Розклад дзвінків | Перерва |
1 | 8.30-9.15 | 10 хв |
2 | 9.25-10.10 | 10 хв. |
3 | 10.20-11.05 | 10 хв. |
4 | 11.15-12.00 | 20 хв. |
5 | 12.20-13.05 | 20 хв. |
6 | 13.25-14.10 | 10 хв. |
7 | 14.20-15.05 | 5 хв. |
8 | 15.10-15.55 | 5 хв. |
9 | 16.00-16.45 |
Гімназія «Діалог» » Новини |
8.05.2013, 11:27Переглядів: 1221 |
ДАРНИЦЬКА РАЙОННА В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ
ГІМНАЗІЯ «ДІАЛОГ»
Затверджено
Директор гімназії «Діалог»
______________ Л.П.Кузьминець
Розклад
проведення державної підсумкової атестації
2012-2013 навчального року в 9-их класах гімназії «Діалог»
Дата |
Час |
Клас |
К-ть учнів в класі |
Кабінет |
Предмет |
Голова комісії |
Вчитель, який викладає предмет |
Члени комісії |
28.05.2013 |
9.00 |
9-а |
25 |
1-304 |
Математика (письмово) |
Кузьминець Л.П. |
Маркова Г.М. |
Мельник О.К. |
28.05.2013 |
9.00 |
9-б |
28 |
1-310 |
Математика (письмово) |
Красна Т.В. |
Слєпакова Н.І. |
Зборовська О.В. |
28.05.2013 |
9.00 |
9-в |
18 |
1-305 |
Математика (письмово) |
Міхальова А.В. |
Маркова Г.М. |
Рожкова Т.Ф. |
28.05.2013 |
9.00 |
9-г |
28 |
1-303 |
Математика (письмово) |
Свирида А.В. |
Слєпакова Н.І. |
Шевчук Н.С. |
31.05.2013 |
9.00 |
9-а |
25 |
3-305 |
Українська мова (письмово) |
Кузьминець Л.П. |
Тихоненко Ю.М. |
Берегова Н.А. |
31.05.2013 |
9.00 |
9-б |
28 |
3-309 |
Українська мова (письмово) |
Красна Т.В. |
Крижанівська О.Б. |
Зуєва Л.Б. |
31.05.2013 |
9.00 |
9-в |
18 |
3-307 |
Українська мова (письмово) |
Міхальова А.В. |
Куценко В.В. |
Шиленко І.І. |
31.05.2013 |
9.00 |
9-г |
28 |
3-310 |
Українська мова (письмово) |
Свирида А.В. |
Сердюк А.М. |
Грудова Л.Р. |
03.06.2013 |
9.00 |
9-а |
25 |
1-310 |
Географія (письмово) |
Кузьминець Л.П. |
Кушнір В.С. |
Максим Т.А. |
03.06.2013 |
9.00 |
9-б |
28 |
1-304 |
Біологія (письмово) |
Красна Т.В. |
Поліщук Л.О. |
Онищенко В.Б. |
03.06.2013 |
9.00 |
9-в |
18 |
1-305 |
Біологія (письмово) |
Міхальова А.В. |
Усатенко Л.Г. |
Заболотна С.І. |
03.06.2013 |
9.00 |
9-г |
28 |
1-303 |
Географія (письмово) |
Свирида А.В. |
Кушнір В.С. |
Шкоденко Н.М. |
06.06.2013 |
9.00 |
9-а |
25 |
1-310 |
Біологія (письмово) |
Кузьминець Л.П. |
Поліщук Л.О. |
Шевчук Н.С. |
06.06.2013 |
9.00 |
9-б |
28 |
1-304 |
Географія (письмово) |
Красна Т.В. |
Шкоденко Н.М. |
Максим Т.А. |
06.06.2013 |
9.00 |
9-в |
18 |
1-305 |
Географія (письмово) |
Міхальова А.В. |
Кушнір В.С. |
Корнелюк Т.Є. |
06.06.2013 |
9.00 |
9-г |
28 |
1-303 |
Біологія (письмово) |
Свирида А.В. |
Поліщук Л.О. |
Усатенко Л.Г. |
10.06.2013 |
9.00 |
9-а |
25 |
1-310 |
Правознавство (усно) |
Кузьминець Л.П. |
Конопля Н.А. |
Гаврилюк Ж.М. |
10.06.2013 |
9.00 |
9-б |
28 |
1-304 |
Економіка (усно) |
Красна Т.В. |
Шкоденко Н.М. |
Шевчук Н.С. |
11.06.2013 |
9.00 |
9-в |
18 |
1-303 |
Економіка (усно) |
Міхальова А.В. |
Кушнір В.С. |
Максим Т.А. |
10.06.2013 |
9.00 |
9-г |
28 |
1-303 |
Економіка (усно) |
Свирида А.В. |
Кушнір В.С. |
Максим Т.А. |