Feedback RSS Ми на Facebook
       
 
 
   

ПОШУК

Режим роботи дзвінків

№ уроку Розклад дзвінків Перерва
1 8.30-9.15 10 хв
2 9.25-10.10 15 хв.
3 10.25-11.10 15 хв.
4 11.25-12.10 10 хв.
5 12.20-13.05 20 хв.
6 13.25-14.10 10 хв.
7 14.20-15.05 5 хв.
8 15.10-15.55 5 хв.
9 16.00-16.45

Освіта в Україні

 

Опитування користувачів

Чи подобається Вам сайт гімназії?

Дуже подобається
Так, але є недоліки
Посередньо
Не подобається

   

Календар

«    Липень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 

Зустріч з представниками Національної експертної комісії України з питань захисту соціальної моралі.

»
12.04.2013, 15:03Переглядів: 615

   ХХІ століття Науково-технічний прогрес стрімко набирає обертів. Він значно полегшує життя людини, але разом із тим створює серйозні проблеми, пов’язані, зокрема, з використанням підлітками комп’ютерів і мобільних телефонів. Ця техніка розвиваючись, поступово набула нових можливостей. Доводиться констатувати, що нині вона вже перетворилася на потужну небезпечну зброю, яка потрапляючи до недобрих рук, служить насильству, жорстокості та розпусті.

   Найбільший вплив на свідомість і вчинки неповнолітніх здійснюють засоби масової інформації, мережа Інтернет, реклама тощо.

   Інформаційний простір робить максимально доступними для дітей соціальні мережі, мобільний контент, рекламу алкогольних напоїв, тютюнових виробів, сексуальних послуг.

   У небезпечному інформаційному просторі криється загроза моральності суспільства в цілому. Жорстокість і агресія, раcизм і антисемітизм, різні фобії, зневага до старості і каліцтва, сексуальна розпуста… Вони не вимірюються у гривнях і кілограмах. І, на перший погляд, не є вирішальними у справі розбудови держави, налагоджуванні економіки, проте впливають на людину зсередини, руйнуючи її душу, психіку, розум, спотворюючи морально-духовні орієнтири.

   Останніми роками українські школи, зокрема, накрила хвиля підліткового насильства особливого гатунку: на камери мобільних телефонів діти знімають побиття однолітків, знущання з вчителів, бездомних і тварин. Ця проблема є однією з найактуальних на усьому пострадянському просторі, в Європі й за океаном. Жорстокі розваги неповнолітніх набули загрозливо масового характеру, вийшли за межі звичайних хуліганських атак і впритул наблизилися до «недитячого» криміналу. Практика показує, що у багатьох дітей віком від 10 до 15 років таке поняття, як цінність людського життя відсутнє майже повністю.

   Інформаційний простір перевантажений кримінальною хронікою, насильством, порнографією в уяві підлітка романтизує телегероя-кривдника, подає за приклад отримання життєвих благ шляхом грабіжництва, крадіжок. Окрім того, екран нерідко демонструє безкарність насильницьких акцій, часто виправдовує насильство позитивними міркуваннями, а злочин подає так, що не викликає осуду, заперечень, опору.

   Усвідомлюючи свою відповідальність перед українським суспільством за збереження фізичного та морального здоров’я наших дітей та з метою привернення уваги громадськості державних інституцій до проблем захисту неповнолітніх у глобальному інформаційному просторі, у нашій державі створена і діє національна експертна комісія України з питань захисту суспільної моралі.

   Гімназія «Діалог» є частинкою нашого суспільства. Педагоги гімназії занепокоєні недостатністю вирішення питань моральності зі сторони держави, наголошують на потребі поєднання зусиль батьків і гімназії, виступають за посилення правової відповідальності влади і суспільства у вихованні підростаючого покоління.

Саме з міркувань про майбутнє підростаючого покоління адміністрація гімназії «Діалог» 10 квітня 2013 року провела зустріч учнів з Головою Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі, доктором юридичних наук, професором Костицьким Василем Васильовичем та регіональним представником Національної експертної комісії України з питань захисту соціальної моралі в м. Києві Корнелюком Володимиром Петровичем.

   Гості розповіли учням про призначення Національної експертної комісії України з питань захисту соціальної моралі, розповіли яку соціальну загрозу несе глобалізація і інформаційно-технічний прогрес, надали поради учням як уникнути негативних впливів на здоров’я і психіку, дали вичерпні відповіді на питання, які цікавили учнів. Зустріч з керівниками комісії вселила в душі учнів впевненість на краще майбутнє, продемонструвала єдність помислів, прагнень дітей і дорослих.

Заступник директора з виховної роботи Свирида А.В.

Зустріч з представниками Національної експертної комісії України з питань захисту соціальної моралі. Зустріч з представниками Національної експертної комісії України з питань захисту соціальної моралі. 
Зустріч з представниками Національної експертної комісії України з питань захисту соціальної моралі. Зустріч з представниками Національної експертної комісії України з питань захисту соціальної моралі. 
Зустріч з представниками Національної експертної комісії України з питань захисту соціальної моралі. Зустріч з представниками Національної експертної комісії України з питань захисту соціальної моралі.


Перегляньте також:


 

Hosting Ukraine
Всі навчальні заклади України