Feedback Ми на Facebook
       
 
 
   

ПОШУК

Режим роботи дзвінків

№ уроку Розклад дзвінків Перерва
1 8.30-9.15 10 хв
2 9.25-10.10 10 хв.
3 10.20-11.05 10 хв.
4 11.15-12.00 20 хв.
5 12.20-13.05 20 хв.
6 13.25-14.10 10 хв.
7 14.20-15.05 5 хв.
8 15.10-15.55 5 хв.
9 16.00-16.45

Освіта в Україні

     

Календар

«    Жовтень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Мала академія наук

Шкільний офіцер поліції


Сідельникова
Луїза Олексіївна

Сержант поліції

тел. 050-342-18-39

Свята

Календар свят і подій

Зустріч з представниками Національної експертної комісії України з питань захисту соціальної моралі.

»
12.04.2013, 15:03Переглядів: 1117

   ХХІ століття Науково-технічний прогрес стрімко набирає обертів. Він значно полегшує життя людини, але разом із тим створює серйозні проблеми, пов’язані, зокрема, з використанням підлітками комп’ютерів і мобільних телефонів. Ця техніка розвиваючись, поступово набула нових можливостей. Доводиться констатувати, що нині вона вже перетворилася на потужну небезпечну зброю, яка потрапляючи до недобрих рук, служить насильству, жорстокості та розпусті.

   Найбільший вплив на свідомість і вчинки неповнолітніх здійснюють засоби масової інформації, мережа Інтернет, реклама тощо.

   Інформаційний простір робить максимально доступними для дітей соціальні мережі, мобільний контент, рекламу алкогольних напоїв, тютюнових виробів, сексуальних послуг.

   У небезпечному інформаційному просторі криється загроза моральності суспільства в цілому. Жорстокість і агресія, раcизм і антисемітизм, різні фобії, зневага до старості і каліцтва, сексуальна розпуста… Вони не вимірюються у гривнях і кілограмах. І, на перший погляд, не є вирішальними у справі розбудови держави, налагоджуванні економіки, проте впливають на людину зсередини, руйнуючи її душу, психіку, розум, спотворюючи морально-духовні орієнтири.

   Останніми роками українські школи, зокрема, накрила хвиля підліткового насильства особливого гатунку: на камери мобільних телефонів діти знімають побиття однолітків, знущання з вчителів, бездомних і тварин. Ця проблема є однією з найактуальних на усьому пострадянському просторі, в Європі й за океаном. Жорстокі розваги неповнолітніх набули загрозливо масового характеру, вийшли за межі звичайних хуліганських атак і впритул наблизилися до «недитячого» криміналу. Практика показує, що у багатьох дітей віком від 10 до 15 років таке поняття, як цінність людського життя відсутнє майже повністю.

   Інформаційний простір перевантажений кримінальною хронікою, насильством, порнографією в уяві підлітка романтизує телегероя-кривдника, подає за приклад отримання життєвих благ шляхом грабіжництва, крадіжок. Окрім того, екран нерідко демонструє безкарність насильницьких акцій, часто виправдовує насильство позитивними міркуваннями, а злочин подає так, що не викликає осуду, заперечень, опору.

   Усвідомлюючи свою відповідальність перед українським суспільством за збереження фізичного та морального здоров’я наших дітей та з метою привернення уваги громадськості державних інституцій до проблем захисту неповнолітніх у глобальному інформаційному просторі, у нашій державі створена і діє національна експертна комісія України з питань захисту суспільної моралі.

   Гімназія «Діалог» є частинкою нашого суспільства. Педагоги гімназії занепокоєні недостатністю вирішення питань моральності зі сторони держави, наголошують на потребі поєднання зусиль батьків і гімназії, виступають за посилення правової відповідальності влади і суспільства у вихованні підростаючого покоління.

Саме з міркувань про майбутнє підростаючого покоління адміністрація гімназії «Діалог» 10 квітня 2013 року провела зустріч учнів з Головою Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі, доктором юридичних наук, професором Костицьким Василем Васильовичем та регіональним представником Національної експертної комісії України з питань захисту соціальної моралі в м. Києві Корнелюком Володимиром Петровичем.

   Гості розповіли учням про призначення Національної експертної комісії України з питань захисту соціальної моралі, розповіли яку соціальну загрозу несе глобалізація і інформаційно-технічний прогрес, надали поради учням як уникнути негативних впливів на здоров’я і психіку, дали вичерпні відповіді на питання, які цікавили учнів. Зустріч з керівниками комісії вселила в душі учнів впевненість на краще майбутнє, продемонструвала єдність помислів, прагнень дітей і дорослих.

Заступник директора з виховної роботи Свирида А.В.

Зустріч з представниками Національної експертної комісії України з питань захисту соціальної моралі. Зустріч з представниками Національної експертної комісії України з питань захисту соціальної моралі. 
Зустріч з представниками Національної експертної комісії України з питань захисту соціальної моралі. Зустріч з представниками Національної експертної комісії України з питань захисту соціальної моралі. 
Зустріч з представниками Національної експертної комісії України з питань захисту соціальної моралі. Зустріч з представниками Національної експертної комісії України з питань захисту соціальної моралі.


Перегляньте також:


Змагання серед  учнів 6-х класів з гри
  У рамках тижня «За здоровий спосіб життя» та на виконання програми «Здорові діти – наше сьогодення!» вчителем фізичної культури гімназії «Діалог» Білоус Н.Є.  10.04.2013р проведені змагання з міні волейболу серед  учнів 6 класів.
Чемпіонат з футболу серед 5-6 класів.
В гімназії був проведений чемпіонат з футболу серед 5-6 класів.
Поради та рекомендації вчителям гімназії «Діалог» що до здорового способу життя
   Гімназія "Діалог" Кафедра фізичної культури Н.Є. Білоус 2012     В рамках тижня «Здорового способу життя» вчителем фізичної культури Білоус Н.Є.  надаються поради та рекомендації вчителям гімназії «Діалог» що до здорового способу життя.
Гімназія "Діалог" Кафедра фізичної культури Н.Є. Білоус 2013  В рамках тижня «Здорового способу життя» та на виконання програми «Здорові діти наше сьогодення!»  учням гімназії «Діалог», які мають захворювання: опорно-рухового апарату, органів дихання, органів травлення, серцево-судинної системи, органів зору вчителем фізичної культури Білоус Н.Є.
Екскурсія до заводу ''Сoca-Сola''
  5 квітня учні 7-б та 7-г класів гімназії їздили на екскурсію до заводу ''Сoca-Сola''.
 

Hosting Ukraine Освіта в Україні
Дякую, я вже з Вами

Запрошуємо Вас вподобати сторінку гімназії «Діалог» в Facebook