|
|
| № уроку | Розклад дзвінків | Перерва |
| 1 | 8.30-9.15 | 10 хв |
| 2 | 9.25-10.10 | 10 хв. |
| 3 | 10.20-11.05 | 10 хв. |
| 4 | 11.15-12.00 | 20 хв. |
| 5 | 12.20-13.05 | 20 хв. |
| 6 | 13.25-14.10 | 10 хв. |
| 7 | 14.20-15.05 | 5 хв. |
| 8 | 15.10-15.55 | 5 хв. |
| 9 | 16.00-16.45 |
Європейський тиждень громадського здоров’я в ліцеї «Діалог»| Ліцей «Діалог» » Новини |
| 17.05.2026, 22:01Переглядів: 87 |
З 4 травня 2026 року по 8 травня 2026 року в рамках Європейського тижня громадського здоров’я в ліцеї «Діалог» проводились заходи, спрямовані на формування в учнів усвідомленого ставлення до збереження здоров’я, а також розуміння прав та обов’язків у сфері громадського здоров’я.
Класними керівниками проводились виховні години щодо формування здорового способу життя.
Також, за участю медичної сестри ліцею Подкалюк Т.Б., було оновлено класні куточки та доповнено їх актуальною інформацією про шкоду тютюнопаління.
Вчителем правознавства (Конопля Н.А.) були проведені такі заходи:
Учні 9-х класів виконували навчальні проєкти за такими тематичними напрямами:
І. Право на здоров’я: «Право на охорону здоров’я: що гарантує держава?»; «Що таке громадське здоров’я і чому воно важливе?»; «Обов’язки громадян щодо збереження власного здоров’я»; «Моє здоров’я – моя відповідальність».
ІІ. Шкідливі звички і суспільство: «Чому держава обмежує куріння в громадських місцях?»; «Реклама алкоголю: вплив на підлітків»; «Шкідливі звички: особистий вибір чи суспільна проблема?»; «Як сказати "Ні” шкідливим звичкам».
ІІІ. Право і відповідальність: «Відповідальність неповнолітніх за шкідливі звички»; «Куріння та алкоголь: що говорить закон?»; «Реальні наслідки правопорушень серед підлітків»; «Як уникнути адміністративної відповідальності».
Учні створювали інформаційні матеріали з дотриманням визначених вимог: чітка структура, використання фактів і норм права, наочність, формулювання власної позиції. Роботи презентувалися учнями під час уроків правознавства, крім цього з учнями обговорювалися практичні ситуації на такі теми: «Що робити, якщо порушують твоє право на здоров’я?», «Типові ситуації: куріння у школі / громадському місці»\, «Моя поведінка в конфліктних ситуаціях», «Безпечне середовище: моя роль».
Учні 6-7-х класів долучилися до виконання творчих завдань на тематику громадського здоров’я. На основі розмальовок та навчальних матеріалів учні створювали: буклети, постери, малюнки.
У своїх роботах учні висвітлювали питання здорового способу життя, профілактики шкідливих звичок, безпечної поведінки та особистої відповідальності за здоров’я.
Загалом, участь у заходах проведених у рамках Тижня громадського здоров’я сприяла підвищенню рівня правової обізнаності учнів щодо питань громадського здоров’я, формуванню відповідального ставлення до власного здоров’я, розвитку навичок критичного мислення та громадянської активності.