29
серпня 2023 року наша Батьківщина схиляє голову в жалобі. Це День пам’яті
захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і
територіальну цілісність України. Дата обрана невипадково: саме в цей день у
2014 році сталася одна з найтрагічніших подій російсько-української війни –
вихід українських воїнів з оточення під Іловайськом, коли сотні військових були
підступно розстріляні ворогом. Шлях захисників проходив через соняшникові поля,
тому саме ця квітка стала символом пам’ятного дня.
З
початком повномасштабної агресії кількість наших героїв, які віддають своє
життя заради майбутнього України, на жаль, збільшується. Не оминуло страшне
горе і нашу гімназійну родину. Троє випускників гімназії «Діалог» героїчно
загинули в 2022-2023 рр., боронячи рідну землю: Володимир Капелька (10.07.1989
– 24.04.2022), Сергій Руденко (09.02.1981 – 24.05.2022), Максим Кошинський
(01.09.1984 – 04.04.2023). Ми пишаємося їхнім подвигом і схиляємо голови перед
їхньою пам’яттю.
Це
не єдиний день у році, коли ми віддаємо шану тим, хто віддав найцінніше, що
мав, заради нас. Проте це особливий день, що є нагодою для всього українського
суспільства зосередитися на пам’яті, шані і вдячності.
Сьогодні ми вшановуємо один із головних національних символів України — Державний Прапор. Він гуртує націю, об’єднує нас у боротьбі за успішне, незалежне і заможне майбутнє рідної країни. Патріотизм, любов до Батьківщини, почуття національного єднання народжується в наших серцях коли звучить Державний Гімн і майорить Державний Прапор. Давайте разом берегти минуле і будувати майбутнє
Вітаємо з визначним державним святом – Днем Конституції України! Конституція України – це віддзеркалення усіх наших прагнень та принципів, поглядів на те, якою має бути соціальна справедливість і державний устрій. Навіть у найтяжчі часи, в яких ми з вами зараз живемо, її принципи залишатимуться непохитними! Сила українського народу - у свободі. Ми вільний народ і залишимося такими назавжди! І
21 червня гімназія «Діалог» була переповнена приємними емоціями і сльозами щастя. Здається, все як завжди: привітання, вручення свідоцтв, щирі слова вдячності, обійми, фото на згадку. Та кожного разу під час випускного поєднуються радість із сумом, гіркота розставання учнів та вчителів. Зі святом закінчення гімназії та вступом у доросле життя випускників привітала директорка Лариса Петрівна