Головна сторінка сайту гімназії "Діалог" > Новини > Інформація щодо деяких особливостей зовнішнього незалежного оцінювання 2015 року

Інформація щодо деяких особливостей зовнішнього незалежного оцінювання 2015 року


19.11.2014, 11:28

  У 2015 році для вступу до вищого навчального закладу (ВНЗ) абітурієнти подають сертифікати ЗНО лише 2015 року.

  Кожен учасник ЗНО  має право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів з переліку:
 1. Українська мова і література
 2. Історія України
 3. Математика
 4. Біологія
 5. Географія
 6. Фізика
 7. Хімія
 8. Англійська мова
 9. Іспанська мова
 10. Німецька мова
 11. Російська мова
 12. Французька мова

  Характеристики тестів із усіх предметів і критерії оцінювання завдань з розгорнутою відповіддю розміщені в розділі «Абітурієнтові». 

  Два рівні складності сертифікаційної роботи (тесту)

  Абітурієнти складатимуть тести ЗНО з української мови і літератури та математики двох рівнів складності – базового і поглибленого, обрати який слід буде під час реєстрації.

  Рівень складності тесту, необхідний для вступу на навчання, визначатиметься Правилами прийому до вищого навчального закладу.

  Державна підсумкова атестація (ДПА) з української мови

  Для усіх випускників загальноосвітніх навчальних закладів 2015 року результати ЗНО з української мови і літератури зараховуватимуться як результати ДПА.  Вони визначатимуться на основі кількості балів, набраних за виконання завдань лише з української мови.

  Встановлення «порогового бала»

  Для визначення результатів ЗНО-2015 з кожного предмета буде встановлено «пороговий бал», тобто та кількість тестових балів, яку повинен набрати мінімально підготовлений абітурієнт.

  Учасники тестування, які не подолають «поріг», не зможуть використати результат ЗНО з цього предмета для вступу до ВНЗ. Усі абітурієнти, результати яких будуть не нижчими від «порогового бала», отримають оцінку за шкалою 100–200 балів та матимуть право брати участь в конкурсному відборі при вступі на навчання.

  Детальніша інформація про метод визначення експертами «порогового бала» подана в статті Валерія Бойка «Визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання: старі проблеми та нові перспективи» .


Повернутися назад