Feedback Ми на Facebook
       
 
 
   

ПОШУК

Режим роботи дзвінків

№ уроку Розклад дзвінків Перерва
1 8.30-9.15 10 хв
2 9.25-10.10 10 хв.
3 10.20-11.05 10 хв.
4 11.15-12.00 20 хв.
5 12.20-13.05 20 хв.
6 13.25-14.10 10 хв.
7 14.20-15.05 5 хв.
8 15.10-15.55 5 хв.
9 16.00-16.45

Освіта в Україні

     

Гарячі лінії

 

Календар

«    Березень 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Шкільний офіцер поліції


Сідельникова
Луїза Олексіївна

Сержант поліції

тел. 050-342-18-39

Свята

Календар свят і подій

Єдині вимоги до учнів гімназії «Діалог»

Єдині вимоги до учнів гімназії «Діалог»
8.09.2010, 14:08Переглядів: 12774
Єдині вимоги до учнів гімназії «Діалог» затверджені Педагогічною радою гімназії «Діалог» протокол № 1 від 30 серпня 2009 року та директором гімназії "Діалог" Кузьминець Л.П. 31 серпня 2009 року.

1. До початку уроку

1.1. Учні приходять до гімназії за 10-15 хвилин до першого дзвоника. Учні, які прийшли
після першого дзвоника, вважаються такими, що запізнилися.

1.2. При вході в гімназію хлопчики та юнаки знімають головний убір.

1.3. При вході до гімназії учні витирають ноги, вітаються з учителями, технічними працівниками, товаришами, які їх зустрічають.

1.4. У гардеробі знімають верхній одяг, поводять себе тихо, спокійно, роздягаються швидко, не затримуючись. Ігри і метушня у гардеробі заборонені. Відвідування гардероба протягом дня дозволяється лише у присутності працівника гардеробу.

1.5. Після виходу із гардероба перевір свій зовнішній вигляд, при необхідності приведи його у відповідь.

1.6. Учні, які спізнилися записуються черговим вчителем чи адміністратором, які повідомляють про запізнення класних керівників. Класний керівник зобов’язаний зробити запис про спізнення у щоденник учня.

1.7. В кабінеті чи класній кімнаті приготуй все необхідне до уроку і по дзвонику на урок займи своє місце за партою. На парті не повинно бути нічого зайвого.

1.8. Категорично забороняється приносити до гімназії речі, які не мають відношення до занять.


2. Вимоги до учнів на уроці.

2.1. Учні вітають учителя чи інших дорослих стоячи.

2.2. Черговий учень чітко доповідає вчителю про відсутніх.

2.3. Для відповіді учень виходить до дошки, подаючи педагогу щоденник. Якщо тебе питають з місця встань поряд з партою. Стій прямо і відповідай чітко, не спіши. Допускається відповідь сидячи. Цей порядок визначає вчитель. При відповіді біля парти користуйся указкою.

2.4. Якщо хочеш звернутися до вчителя з питанням, чи бажаєш відповісти, підніми руку. Після дозволу вчителя встань, задай питання, дай відповідь і знову сядь. Привертати до себе увагу вчителя іншим способом забороняється.

2.5. Відповідаючи, стій спокійно, обличчям до класу. Говорити треба голосно, чітко, не поспішаючи. На дошці писати охайно, розбірливо. Якщо хочеш відповідати на питання вчителя, задане класу, підніми руку.
Під час уроку, сидячи за робочим столом, учень зобов’язаний слідкувати за поставою, нахилом голови, розташуванням ніг. Учень зобов’язаний виконувати розпорядження вчителя стосовно правильної постави.

2.6. Уважно слухай пояснення вчителя і відповіді товаришів. Не виправляй відповіді товариша без дозволу вчителя, підказки і списування категорично заборонені.

2.7. Якщо ти не вивчив урок з поважних причин (хвороба, нещастя в сім’ї), попередь вчителя до початку уроку. За відмову від відповіді без поважних причин ставиться низький бал.

2.8. Не запізнюйся на уроки. Заходити до кабінету після дзвоника можна тільки з дозволу адміністрації або чергового вчителя.

2.9. Пам’ятай, що дзвінок з уроку дається для вчителя, виходити з класу можна лише після того, як учитель промовить «Урок закінчено!». Виходити з кабінету спокійно.

2.10. На урок фізичної культури з’являйся у спортивній формі, а на урок плавання у відповідному одязі. Учень, який звільнений від уроку за станом здоров’я, повинен бути присутнім на уроці разом с класом у змінному взутті.

2.11. На уроці праці в гімназійну майстерню та кабінет обслуговуючої праці треба приходити в робочому одязі. По закінченню уроку поклади на місце інструменти, прибери своє робоче місце, почисти станок чи верстак, виходь на перерву тільки з дозволу вчителя.

2.12. На уроках фізичної культури і плавання, під час виконання лабораторних робіт в кабінетах фізики, хімії, біології, в шкільних майстернях, та в кабінетах інформатики обов’язково дотримуйтеся інструкцій та виконуй правила з техніки безпеки.


3. Правила поведінки під час перерв

3.1. Перерва для учня розпочинається лише після слів учителя: «Урок закінчено». Перед виходом на перерву обов’язково прибери своє робоче місце.

3.2. На перервах поводь себе тихо, спокійно. Голосно розмовляти, кричати, бігати по сходах і коридорах категорично забороняється.

3.3. Учень зобов’язаний:
3.3.1. Виявляти повагу до старших, поступатися їм дорогою, місцем.

3.3.2. Не ображати молодших за себе.

3.3.3. Не смітити, не кидати на підлогу бумагу та інші непотрібні речі.

3.3.4. Чітко та своєчасно виконувати вимоги чергових учнів та вчителів. Якщо вчитель звернеться до тебе з питанням чи зауваженням, зупинись і уважно вислухай його, не перебиваючи, правильно відреагуй на зауваження.

3.3.5. Ходити по коридору чи східцями, дотримуючись правої сторони.

3.3.6. Культурно поводити себе в їдальні, виконувати правила користування ножем, виделкою, ложкою, серветкою. Не їсти на ходу, кидати на підлогу хліб та іншу їжу.

3.3.7. Обов’язково дотримуватись санітарно-гігієнічних вимог (мити руки з милом, користуватися серветкою чи рушником).

3.3.8. Після вживання їжі прибирати за собою брудний посуд, поставити на місце стілець, подякувати людям, які приготували їжу і нагодували.


4. Єдині вимоги до зовнішнього вигляду гімназистів

4.1. Гімназист повинен з’являтися до гімназії у шкільній формі, яка є обов’язковою, згідно з Указом Президента України від 02.06.1996 року. Шкільна форма учня гімназії «Діалог» повинна відповідати вимогам положення про шкільну форму в гімназії.

4.2. Шкільна форма має бути бездоганно випрана і випрасувана.

4.3. Взуття повинно бути в тон костюма, у дівчат – на невисокому підборі. Використовувати кросівки до шкільної форми заборонено.

4.4. Зачіска повинна бути охайною, сучасною. Не допускається зачіска «під нуль», «під панка».

4.5. Гімназист повинен мати чистий платок, гребінець і при необхідності користуватися ними.

4.6. Учень зобов’язаний слідкувати за чистотою тіла, рук, зубів, носа. Нігті повинні бути коротко підстрижені, фарбувати нігті не дозволяється. Заборонені також яскраві прикраси та косметика.

4.7. На свята гімназиста мають бути одягнені урочисто. На вечори відпочинку, дискотеки учні повинні приходити в святковому, скромному одязі.

4.8. При розмові зі старшими гімназист повинен встати, витягнути руки із кишень. На запитання відповідати спокійно, не сперечатися.

4.9. У приміщеннях гімназії та на її території категорично забороняється палити, вживати алкогольні та слабоалкогольні напої.

4.10. Не допускається вживання нецензурних слів.


5. Вимоги до учнів щодо дотримання ними культури навчальної праці.

5.1. Підручники, зошити, словники, щоденники учнів повинні бути обгорнені.

5.2. Письмове приладдя учня – це ручка, олівець, лінійка, гумка, а також приладдя для виконання завдань з геометрії, образотворчого мистецтва, обслуговуючої праці. Нічого зайвого на парті не повинно бути.

5.3. Зошити учня повинні бути чистими, охайними, з відведеними полями, правильно, грамотно і охайно підписаними.

5.4. Не дозволяється починати новий, зошит, якщо не використаний повністю старий.

5.5. Обов’язково дотримуватися червоного рядка, полів, запису дати.

5.6. Зошити зберігаються в спеціальній папці.

5.7. Учень повинен мати по два робочих зошити і по одному для контрольних робіт з української та іноземних мов, математики, з інших предметів по одному робочому зошиту і по одному для контрольних робіт. З іноземних мов учні ведуть словники.

5.8. Усі записи в зошитах і щоденниках ведуться чітко, охайно, розбірливим почерком.

5.9. Щоденник учня повинен бути в обкладинці, без різних прикрас і зображень. Записи ведуться згідно з інструкціями. Щотижня підписується батьками.

5.10. Не дозволяється витирати, замальовувати написане в зошитах, щоденниках, виривати сторінки.

5.11. Неправильно написане повинно бути охайно закреслене однією лінією.

5.12. Взяту в бібліотеці книгу обгорни, у випадку необхідності підклей.


6. При виході з гімназії.

Після закінчення уроків учні виходять з приміщення гімназії організовано в супроводі вчителя, який проводив останній урок.

Учні ввічливо прощаються зі старшими і спокійно виходять з приміщення гімназії.

При виході з гімназії хлопчики несуть головний убір в руці і одягають його тільки при виході з приміщення.

Залишатися в гімназії без потреби не дозволяється.


7. Вимоги до зберігання гімназійного майна.

Всі учні зобов’язані берегти гімназійне майно, бережно поводитися зі своїми речами та речами товаришів.

Забороняється псувати парти, дошку, бруднити стіни, двері, вікна, тюль, штори в класних кімнатах та коридорах. У випадку нанесення шкоди батьки
учня зобов’язані відшкодувати збитки.

Учні повинні оберігати зелені насадження на території гімназії, а також квіти в класних кімнатах та на коридорах.


8. Правила поведінки вдома

Чітко виконувати розпорядок дня. Систематично займатися фізкультурою та спортом. Розумно використовувати свій вільний час:
- займатися читанням, технічною та художньою творчістю;
- брати участь у роботі гуртків;
- займатися самоосвітою.

Старанно виконувати домашнє завдання. Починати виконувати домашнє завдання з найбільш складних предметів.
По кожному предмету виконуй спочатку усні, а потім письмові завдання. При підготовці усних завдань продумай план майбутньої відповіді.

Складай в сумку книги і зошити по порядку, відповідальному розкладу уроків наступного дня.

Піклуйся про санітарний стан квартири, про затишок в ній. Тримай свій робочий куточок та свою кімнату в порядку.

Тримай в порядку свій костюм та взуття.

Будь ввічливим і завбачливим не тільки з рідними, але й з сусідами по квартирі, не тривож їх шумом і поганою поведінкою.
 
 

Дякую, я вже з Вами

Запрошуємо Вас вподобати сторінку гімназії «Діалог» в Facebook