Головна сторінка сайту гімназії "Діалог" > Новини > День учнівського самоврядування 2018

День учнівського самоврядування 2018


10.12.2018, 15:05

6 грудня у гімназії відбулися великі зміни – до роботи взявся новий педагогічний колектив, а саме - найстарші учні нашого навчального закладу, які проводили уроки у 5-11-х класах із різних предметів. Вони готувалися і хвилювалися.

Робочий день розпочався з апаратної наради, проведеної Вінтоненко Катериною, президентом учнівської ради, яка виконувала відповідно до визначених повноважень функціональні обов’язки директора гімназії. Вона ознайомила представників учнівського самоврядування із планом роботи на цей день. І ось продзвенів дзвінок. Новоспечені вчителі метушливо поспішили до потрібних кабінетів проводити перший у житті власний урок. Кожної перерви вчителі чергували на коридорах, вгамовуючи дітвору. Так минав урок за уроком. На великій перерві лідери учнівських колективів провели благодійний ярмарок. Зібрані кошти буде передано в дитячу спеціалізовану лікарню «Охматдит».

Завершився день самоврядування підсумковою нарадою керівників та лідерів учнівського самоврядування, на яку був запрошений і помічник депутата Київської міської ради Лариси Вікторівни Дегтярьової Артем Савичев. Він поділився своїм досвідом роботи, розповів про проекти, які вдалося втілити в життя.

Учні ділилися враженнями, розповідали про важкі і веселі моменти під час уроків. Вони, ніби справжні вчителі, радилися і робили висновки. Кожен мав можливість побачити і подумати про те, якою є професія вчителя.


Повернутися назад