Головна сторінка сайту гімназії "Діалог" > Новини > Джура 2018

Джура 2018


15.05.2018, 15:10

Джура – це не лише військово-патріотична гра, але і випробування духу, характеру, таланту, змога отримати новий досвід і застосувати раніше набутий. Наш рій взяв участь у районному етапі гри «Сокіл»(Джура), яка проходила у селищі Бородянка з 07.05 по 10.05.2018.

Перший день виявився не дуже важкими, але продуктивними. Рій "Спарта” отримав свої перші призові місця з фехтування. Серед дівчат друге місце з хортингу посіла джура нашого рою Кочерга Поліна, а серед хлопців – Сулимовський Андрій. Основним завданням першого дня було встановити намети та облаштуватися, ознайомитися з місцевістю. Це вийшло доволі швидко.

Першою командною справою став конкурс «Пожежник», в якому ми посіли 9 місце. Також ми встигли налагодити стосунки з нашими сусідами КІГом. Вечірня погода вирішила зробити нам сюрприз – зливу з блискавкою, а вночі потрібно було вартувати біля вогнища. Це було дуже цікаво, ми ніби потрапляли у важкі козацькі реалії, і, насправді, ми відчували відповідальність за табір, за життя свого рою, вартували ворога. Наступний день був випробуванням фізичного стану та інтелекту. На жаль, ми не змогли отримати призового місця, але, на мою думку, трималися гідно. Вражаючою та цікавою була Теренова гра, ми були розвідниками, які шукали дорогу по азимутах, водночас стежачи за ворогами (іншими школами) та диверсантами.

Середа була більш-менш спокійною, так здавалось на перший погляд, увечері на наш табір було здійсненно "атаку" підступним ворогом. Лунали вибухи, сирена, та якоюсь мірою була відчутна паніка. Джура-2018 буде найяскравішим нашим спогадом. Четвер був днем відпочинку, де кожна команда робили патріотичні поробки, грали на гітарі, варили козацький куліш, знайомились зі зброєю української армії тощо. Виготовлені поробки і малюнки будуть надіслані нашим воїнам-захисникам.

Також відбувся шаховий турнір , у якому Сазоненко Женя виборов друге місце.

Джура – -це іспит на твій козацький дух, на твою змогу працювати в команді, на твій фізичний стан. Ми отримали безцінний досвід і знайшли нових друзів, а хіба це не головне?

Джура 2018 Джура 2018
Джура 2018

Джура 2018


Повернутися назад