Головна сторінка сайту гімназії "Діалог" > Новини > Пам'ять в ім'я майбутнього

Пам'ять в ім'я майбутнього


12.11.2017, 18:39

Учитель гімназії «Діалог» Гаврилюк Жанна Миколаївна була учасником Четвертого Всеукраїнського методичного семінару для освітян "Нова українська школа: навчання, знання про Голодомор та інші геноциди", організований спільно з Міністерством освіти та науки, а також Українським науково-дослідницьким та освітнім центром вивченням Голодомору HREC, що був проведений 26-27 жовтня у місті Житомирі.

Це була своєрідна новітня платформа для вивчення тематики семінарів для освітян України, збереження історичної пам'яті про Голодомор. Важливим розумінням має стати те, що в сучасному світі варто виховувати культуру пам'яті про Голодомор не лише як трагедію, але і так, щоб на майбутнє мати уроки, адже ця проблема, зазвичай сприймається однобічно, оскільки виконавцями будь якого геноциду є "прості люди".

Дискусії , відкриті обговорення, доброзичлива атмосфера, здорова конкуренція, практичні заняття, майстер-класи, презентації наукових та науково-популярних видань, відвідання Житомирського обласного архіву - такі форми роботи активізували освітян з усієї України до подальшої роботи щодо дослідження і вивчення Голодомору, відновлення історичної пам’яті.

 
Пам'ять в ім'я майбутнього Пам'ять в ім'я майбутнього
Пам'ять в ім'я майбутнього Пам'ять в ім'я майбутнього
Пам'ять в ім'я майбутнього

Повернутися назад