Головна сторінка сайту гімназії "Діалог" > Новини > Подорож 11-А класу до Чернівців

Подорож 11-А класу до Чернівців


12.11.2017, 18:20

Осінні канікули учні 11-А класу вирішили провести у неординарному місті – у Чернівцях.

Тільки-но приїхавши сюди, всі одразу зрозуміли, за що його називають «маленьким Парижем» і «українським Віднем». Тут кожен куточок просочений чимось особливим, унікальним і таким затишним. Вікова історія наклала свої відбитки на неповторну архітектуру будинків і вулиць. У ньому легко поєднуються вишукана архітектура часів Австро-Угорської імперії та колоритні українські традиції.

Розмаїття стилів, художніх і культурних напрямів втілилися тут у живописних та вишуканих будівлях соборів, у атмосфері негамірливих центральних вулиць та в розміреному ритмі життя містян. Архітектурною перлиною Чернівців сміливо можна назвати колишню резиденцію буковинських митрополитів. Сьогодні в цій будівлі знаходиться головний корпус Чернівецького національного університету, який належить до світової спадщини ЮНЕСКО. Ця велична споруда вражає своєю вишуканістю, розкішшю та красою.

Ознайомившись з унікальним містом, гімназисти попрямували на Івано-Франківщину, до містечка Коломиї. Будівля єдиного у світі музею писанки, розташованого саме тут, збудована у формі величезного великоднього яйця. Тут зберігається понад 6 тисяч експонатів з усіх куточків України. Також учні відвідали Національний музей народного мистецтва Гуцульщини і Покуття, у якому ретельно оберігають традиції місцевості. Серед експонатів – вироби народного мистецтва, гуцульський одяг, посуд, кераміка.

Подорож Західною Україною надовго закарбується у пам’яті кожного учня. Адже Чернівці заворожують будь-кого своєю неповторною теплою атмосферою, притаманною маленьким, втім дуже цікавим містечкам.


Подорож 11-А класу до Чернівців Подорож 11-А класу до Чернівців
Подорож 11-А класу до Чернівців Подорож 11-А класу до Чернівців
Подорож 11-А класу до Чернівців Подорож 11-А класу до Чернівців

Повернутися назад