Головна сторінка сайту гімназії "Діалог" > Новини > Творчо-інтелектуальний захід «Екологічний калейдоскоп» до Всесвітнього Дня Землі

Творчо-інтелектуальний захід «Екологічний калейдоскоп» до Всесвітнього Дня Землі


25.04.2017, 14:47

21 квітня 2017 року в актовій залі гімназії «Діалог» відбувся творчо-інтелектуальний захід «Екологічний калейдоскоп» до Всесвітнього Дня Землі (22 квітня). Організаторами-постановниками були вчитель біології та екології Коржик Марина Миколаївна та вчитель географії Шкоденко Наталія Миколаївна.

Мета проведення екологічного заходу: привернути увагу суспільства до екологічних проблем міста, країни, розкрити негативний вплив антропогенного фактору на якість води, значення колообігу води; пояснити сутність наслідків забруднення питної води та їх вплив на здоров’я людини, розвивати екологічне мислення, спонукати до поліпшення санітарного стану довкілля, почуття відповідальності за охорону навколишнього середовища.

Екологічний калейдоскоп – це спостереження за швидкю зміною явища, зміною осіб чи подій у середовищі, що називається житлом. Земля – наш дім, тому потрібно вчиться кожному на своєму місці з любов’ю піклуватися про Землю. Захід «Екологічний калейдоскоп» необхідний, щоб нагадати про красу нашої Землі.

Ми, люди XXІ століття, майже ненароком для себе раптом опинились у подвійній ролі свідків і винуватців катастрофічних змін на Землі.

Природа – це такий же унікум, як картина Рафаеля. Знищити її легко, відновити неможливо.

Дякуємо всім учасникам заходу! Сподіваємось, ви отримали чимало корисної інформації, яка знадобиться у подальшому житті. Успіхів вам!

 

Творчо-інтелектуальний захід «Екологічний калейдоскоп» до Всесвітнього Дня Землі Творчо-інтелектуальний захід «Екологічний калейдоскоп» до Всесвітнього Дня Землі
Творчо-інтелектуальний захід «Екологічний калейдоскоп» до Всесвітнього Дня Землі Творчо-інтелектуальний захід «Екологічний калейдоскоп» до Всесвітнього Дня Землі


Повернутися назад