Головна сторінка сайту гімназії "Діалог" > Новини > День Гідності та Свободи 2016

День Гідності та Свободи 2016


9.12.2016, 15:23

День Гідності та Свободи—свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).

21 листопада 2013 року тогочасний уряд Азарова відмовився від угоди про асоціацію з Євросоюзом, і незгодні з цим українці вирішили вийти на вулиці.

Заклик до мирної акції протесту швидко поширився соцмережами. Увечері на столичний Майдан Незалежності почали сходитися перші мітингувальники – здебільшого працівники ЗМІ, а згодом підтягнулися й інші містяни. До ночі у центрі Києва було вже кількасот незгодних. За кілька днів акція протесту зібрала вже тисячі людей. Після того як в ніч проти 30 листопада нелюди зі спецзагону "Беркут" жорстоко розігналимирних студентів, Євромайдан перетворився на всеукраїнську акцію непокори.

Гімназія «Діалог» долучилася до вшанування пам’яті Героїв Революції Гідності шляхом проведення інтерактивних уроків, за допомогою яких учні ще раз згадали той період та дізналися нові факти про ті легендарні події, які назавжди залишилися на тлі української історії.

День Гідності та Свободи 2016 День Гідності та Свободи 2016
День Гідності та Свободи 2016 День Гідності та Свободи 2016


Повернутися назад