Головна сторінка сайту гімназії "Діалог" > Новини > Прес-толока 2016

Прес-толока 2016


13.10.2016, 17:48

5 жовтня у Київському Палаці дітей та юнацтва відбулася робоча Прес-толока молодіжних прес-центрів столиці та юних журналістів агентства «ЮН-ПРЕС». Під час відкриття Прес-толоки відбулася презентація проекту «М18 – ми можемо більше!» та знайомство з новим складом міського інформаційного активу районних прес-центрів. У програмі було виокремлено вісім тем панельних дискусій, з яких кожен учасник обрав ту, яка йому припала до душі.

Фахівці Палацу та запрошені експерти знайомилися з молодими представникам медіа сфери, журналісти-професіонали поділилися своїм безцінним досвідом. Завітали і спеціалісти профільних вищих навчальних закладів, а саме: завідувач кафедри журналістики та нових медіа гуманітарного інституту Київського університету ім. Бориса Грінченка, кандидат філологічних наук, доцент Юрій Нестеряк, заслужений журналіст України, доктор філософії з екстремальної психології, професор Олександр Тур’ян, керівник проекту «Світ Молоді» Анна Рахімова; першийзаступник голови громадської ради при Міністерстві освіти і науки України Владислав Шелоков, проектний менеджер Київського ліцею бізнесу, координатор проекту М18 Марія Михаленко, український блогер, політичний оглядач, медіа-експерт Олексій Мінаков та начальник відділу соціальної роботи й етики Інституту модернізації змісту освіти МОН України Надія Семчук та головний спеціаліст організаційної роботи Департаменту освітиі науки виконавчого органу КМДА Марія Кравчук.

Представники гімназії «Діалог», Анна Мюллер і Анна Хівренко, обрали тему «Вплив ЗМІ на суспільство», експертом на якій був Олексій Мінаков. Слід зазначити, що проведений на заході час став надзвичайно важливим поштовхом для всіх учасників, які прагнуть пов’язати своє життя із журналістикою, а також дуже цікавим абсолютно для всіх гостей.

Прес-толока 2016 Прес-толока 2016
Прес-толока 2016 Прес-толока 2016

Повернутися назад