Головна сторінка сайту гімназії "Діалог" > Новини > Міжнародна науково-методична конференція «Практична медіаграмотність: міжнародний досвід та українські перспективи»

Міжнародна науково-методична конференція «Практична медіаграмотність: міжнародний досвід та українські перспективи»


29.03.2016, 15:25

18-19 березня 2016 року соціально-психологічна служба гімназії прийняла участь у IV Міжнародній науково-методичній конференції «Практична медіаграмотність: міжнародний досвід та українські перспективи», де виступила з докладом учениця 10-Б класу гімназії Марія Голоднюк, учасниця секції «Медіапсихологія» Київської Малої академії наук учнівської молоді.

На конференції обговорювалися багато актуальних питань медіаосвіти для українського суспільства, проблеми безпеки дітей у мережі Інтернет, з огляду на високу його популярність та активне використання соціальних мереж. Від того, як подається в глобальній мережі інформація, залежатиме її сприйняття. Медіаосвіта має на меті виховання медіаграмотності, що передбачає розвиток критичного мислення.

Голоднюк Марія виступила з доповіддю «Місце та значення селфі у житті сучасної людини в контексті набуття ризику формування психологічної залежності від фотографії самого себе», продемонструвала результати дослідження такого популярного серед молоді явища як селфі, а також розповіла про анти-селфі заходи, які допоможуть використати переваги селфі і зробити фотографії себе безпечною складовою спілкування.

Міжнародна науково-методична конференція «Практична медіаграмотність: міжнародний досвід та українські перспективи»Міжнародна науково-методична конференція «Практична медіаграмотність: міжнародний досвід та українські перспективи»

Міжнародна науково-методична конференція «Практична медіаграмотність: міжнародний досвід та українські перспективи»

Міжнародна науково-методична конференція «Практична медіаграмотність: міжнародний досвід та українські перспективи» Міжнародна науково-методична конференція «Практична медіаграмотність: міжнародний досвід та українські перспективи» Міжнародна науково-методична конференція «Практична медіаграмотність: міжнародний досвід та українські перспективи»


Повернутися назад