Головна сторінка сайту гімназії "Діалог" > Новини > Всеукраїнська акція «Збережи ялинку!»

Всеукраїнська акція «Збережи ялинку!»


12.01.2016, 08:47

Ми задумалися, а чи можуть Юні екологи гімназії «Діалог» допомогти лісовим красуням, змінити ситуацію, захистити зелених красунь від бездумного знищення?

Тому 22 грудня 2015 року юні екологи приєдналися до всеукраїнської акції. Це вже не перший потужний захід небайдужих до екологічних проблем дітей, який відбувається на теренах нашого закладу. Але цього разу він був поділений на три частини: спочатку протягом тижня тривав конкурс-виставка між учнями різних класів на кращу ялинку створену з підручних матеріалів. Для підтримання акції перед заняттями на подвір΄ї гімназії відбувся публічний захід за участю юних екологів гімназії, який спостерігали не тільки викладачі разом з учнями, а також і їх батьки.

Для підведення підсумків Всеукраїнської акції «Збережи ялинку!» в актовій залі гімназії відбувся творчо-інтелектуальний захід, в якому прийняли участь понад 350 учнів 8-11 класів.

Мета всієї акції: привернути увагу суспільства до проблеми масштабного вирубування хвойних дерев у новорічно-різдвяний період та пропагування раціонального природокористування, збереження хвойних лісів України; пропаганда заміни ялинок та сосен новорічними букетами, штучними ялинками для скорочення попиту на живі дерева та збереження новорічних традицій без знищення живого дерева; переконати в тому, що екологічний стан навколишнього середовища залежить від кожного громадянина.

Ранковий «флешмоб», цікаві пісні, шоу ведучих та яскравий танок створили чудову атмосферу справжнього передноворічного свята. Від директора гімназії Лариси Петрівни Кузьминець отримала теплі вітання автор ідеї заходу вчитель з біології та керівник гуртка «Юні екологи» Марина Миколаївна Коржик: –Дивлячись на сьогоднішню Вашу виставу, я дуже вам вдячна, тому що ті, хто вас чув та бачив, створили спільні думки про необхідність збереження хвойних насаджень власноруч. Хочу подякувати Марині Миколаївні та всім учасникам екологічного гуртка за чудовий захід, та користуючись нагодою, хочу привітати всіх присутніх з новорічними святами.


Повернутися назад