Головна сторінка сайту гімназії "Діалог" > Новини > Наукова конференція «Лауреати Нобелівської премії з економіки»

Наукова конференція «Лауреати Нобелівської премії з економіки»


1.12.2015, 10:37

19 листопадау приміщенні Економічного коледжу Державного вищого навчального закладу «КНЕУ імені Вадима Гетьмана», у рамках проведення Тижня суспільних дисциплін, відбулась спільнанаукова конференція «Лауреати Нобелівської премії з економіки», в якій взяли участь учні шкіл, ліцеїв та гімназій міста Києва, студенти коледжів, вчителі та керівники секцій відділення економіки.

Метою наукової конференції було поширити серед підростаючого покоління знання прожиття і внесок Альфреда Нобеля у світову наукову і культурну спадщину, діяльність Нобелівських Комітетів, найвідоміші економічні теорії видатних вчених з різних країн світу.

Учениці 10-Б класу гімназії «Діалог» Скутська Інна і Хмельницька Яна отримали подяку за активну участь у науковій конференції. Скутська Інна підготувала доповідь на тему «Вклад і дослідження економетрики та економічної теорії Трюгве Хаавельмо» і презентувала її у відділенні економіки Малої академії наук учнівської молоді. Інна розкрила зміст економічної теорії обраного лауреата, описала його життєвий шлях та професійні досягнення. Вітаємо Скутську Інну з вдалим виступом та бажаємо дівчатам подальших успіхів!

Наукова конференція «Лауреати Нобелівської премії з економіки»


Повернутися назад