Головна сторінка сайту гімназії "Діалог" > Новини > Краєзнавчо-інформаційна година «Видатний український зодчий»

Краєзнавчо-інформаційна година «Видатний український зодчий»


8.10.2015, 13:25

1 жовтня 2015 року для учнів 8-В класу гімназії «Діалог» в бібліотеці № 133 провели краєзнавчо-інформаційну годину з циклу «Моєї вулиці ім’я» «Видатний український зодчий» (до 140-річчя від дня народження О.М.Вербицького).

Головний бібліотекар з масової роботи ЦРБ ім. В.Стуса Ольга Лучканина розповіла присутнім про видатного українського архітектора Олександра Матвійовича Вербицького, ім’ям якого названо одну з вулиць нашого району.

Майбутній архітектор успадкував потяг до будівництва від свого батька, закінчив Петербурзький інженерний інститут. Після завершення навчання молодого фахівця одразу ж запросили до Києва. Він бере участь у спорудженні будівель Київського політехнічного інституту та Оперного театру. Як головний архітектор Південно-Західної залізниці розробив проект Київського вокзалу та багато інших проектів в різних містах України. І одним з проектів є паровозне депо в Дарниці.

Краєзнавчо-інформаційна година «Видатний український зодчий» Краєзнавчо-інформаційна година «Видатний український зодчий» 

Краєзнавчо-інформаційна година «Видатний український зодчий» Краєзнавчо-інформаційна година «Видатний український зодчий» 

Краєзнавчо-інформаційна година «Видатний український зодчий»Повернутися назад