Головна сторінка сайту гімназії "Діалог" > Новини > Гімназії "Діалог" 25 років!

Гімназії "Діалог" 25 років!


16.09.2015, 17:17

Гімназії 25

Дорогі вчителі, учні, батьки!

Від імені адміністрації гімназії «Діалог» дозвольте привітати Вас із ювілеєм – 25 річчям заснування нашого навчального закладу.

Це не звичайний ювілей. Це - свято великої родини. Одні навчають, інші навчаються. І так за днями дні, за роками роки, за десятиріччями десятиріччя.

Гімназія – це не тільки стіни. Це – дух, пам’ять, традиції, наступність поколінь. Це педагоги, які щодня переступають поріг гімназії, сіючи зерна доброго, розумного, вічного, вчителі, яких вже немає сьогодні, але завжди живуть вони в пам’яті учнів та колег, педагоги -пенсіонери, для яких найвища нагорода в житті – успіхи колишніх вихованців, їхні щирі слова подяки.

Із гімназії вийшли сотні талановитих випускників, які, можливо, не всі стали дуже відомими, але без сумніву - це добрі, духовно багаті люди, які понесли у світ посіяні в їхніх душах зерна любові до всього рідного.

Я вдячна нашим учням за їхні усмішки, за політ думок і почуттів, за те, що разом з ними ми щомиті відкриваємо щось нове в собі й у житті. У кожній нашій дитині світить сонце, вони всі в нас – талановиті, ерудовані, всебічно розвинуті, демократичні й розкуті. Це діти ХХІ-го сторіччя.

Спасибі колегам-учителям за відданість нашій загальній справі, за любов до своєї професії. Низькій уклін учителям-ветеранам праці, які нині перебувають на заслуженому відпочинку. Праця кожного з них – це золоті сторінки історії нашої гімназії. Дякую всім технічним працівникам – їхній щоденний внесок у життєдіяльність закладу такий необхідний. І теж – почесний.

Щирі слова подяки батькам! Тісний зв’язок з ними, спілкування дають нам можливість ефективно вирішувати питання навчання й виховання дітей.

Хочу подякувати міську владу, управління освіти за взаєморозуміння та підтримку, представникам громадськості – за довіру й повагу.

Усім невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів. Нехай людська шана буде подякою вам за плідну працю, чуйність, уміння творити добро.

З ювілеєм Вас усіх, дорогі мої!
Низький уклін тобі, наша рідна гімназіє!
З повагою, директор гімназії «Діалог» Кузьминець Лариса Петрівна


Повернутися назад