Головна сторінка сайту гімназії "Діалог" > Новини > Привітання від Ради учнівського самоврядування

Привітання від Ради учнівського самоврядування


16.09.2015, 17:03

Гімназії_25

Шановні вчителі, учні та гості гімназії!

Сьогодні у нашому закладі панує святкова атмосфера. І не випадково, адже гімназія «Діалог» відзначає свій День народження. Це не звичайна дата, а ювілейна. Нашій школі 25 років, чверть століття, сповнених як піднесень, так і невдач, перемог та поразок, попри які вона жодного разу не припиняла свій стрімкий розвиток, а сходила все вище й вище, до вершини неповторності. Можна сміливо сказати, що саме зараз, завдяки старанням усього шкільного колективу, ми досягли того піку, до якого так довго прагнули.

У цей святковий день хотілось би подякувати адміністрації, яка щодня докладає чимало зусиль задля всебічного розвитку гімназії та її учнів.

Дякуємо Вам, наші шановні педагоги, за Вашу небайдужість і жагу до виховання гідних майбутніх поколінь. Ви робите надзвичайно добру й корисну справу.

Дякуємо усім технічним працівникам, що дбають про суспільне благо, порядок та дисципліну.

Дякуємо нашим батькам, які є надійною, міцною підтримкою та опорою.

Дякуємо учням, без яких шкільне життя взагалі уявити важко.

Щиро дякуємо всім, хто є своєрідним гвинтиком у великому й налагодженому механізмі нашої чудової гімназії, хто привніс і залишив у ній хоча б маленьку частинку себе.

А гімназії «Діалог» бажаємо подальшого розвитку й процвітання, творчих перемог, високих наукових досягнень, невпинного руху в майбутнє та незмінних усмішок на обличчях усього шкільного колективу!

Рада учнівського самоврядування.


Повернутися назад