Головна сторінка сайту гімназії "Діалог" > Новини > Екскурсія 6-А та 6-Б класів до Національного музею історії України

Екскурсія 6-А та 6-Б класів до Національного музею історії України


3.12.2014, 08:49

    Багато хто з нас жодного разу не був в Національному музеї історії України. І ось наприкінці листопада ми замовили екскурсію до нього.

    Учням 6-А класу розповідали про перші поселення слов’ян, а нам,учням 6-Б класу – про козацьку добу.

Екскурсовод Ірина розповідала нам про життя та побут козаків, видатних гетьманів – Богдана Хмельницького та Івана Мазепу.

    Я запам’ятала,що,коли козаки йшли на війну, то в гетьмана завжди був посох – бунчук,оздоблений кінським волоссям, щоб розпізнавати, де гетьман,а де звичайний воїн.

    Богдан Хмельницький носив шапку з червоної тканини, але до сьогоднішніх днів колір не зберігся, став тілесним. Хмельницький був гетьманом найдовше, понад 8 років.

    Дуже полюбляв палити люльки, До тютюну козаки додавали цілющі трави. Через малий розмір люльок дим підіймався до носа, і це було як інгаляції. Може, тому козаки майже не хворіли. Хворіти було ніколи – треба було відвойовувати українські землі.

    За часів правління Хмельницького український народ скинув польське панування, звільнився від кріпосного гніту і відстояв православну віру. З тих часів і почалося утворення Української держави.

 Лихацька Діана, 6-Б клас
Екскурсія 6-А та 6-Б класів до Національного музею історії України
Екскурсія 6-А та 6-Б класів до Національного музею історії України Екскурсія 6-А та 6-Б класів до Національного музею історії України Екскурсія 6-А та 6-Б класів до Національного музею історії України
 
 
 

Повернутися назад