Головна сторінка сайту гімназії "Діалог" > Новини > Круглий стіл для адміністрації шкіл-партнерів Університету КРОК

Круглий стіл для адміністрації шкіл-партнерів Університету КРОК


26.11.2014, 14:10

   В листопаді на базі Університету «КРОК» відбувся круглий стіл для адміністрації шкіл-партнерів на тему «Взаємодія вищої та середньої школи: виклики та можливості сьогодення» в рамках проекту «Партнерство заради успіху».

   З привітальним словом та загальною презентацією Університету «КРОК», як лідера приватної освіти України та центра формування просвітницького освітнього середовища, виступила проректор з науково-педагогічної освіти (корпоративне управління) Наконечна Наталія Василівна.

   Представники департаменту довузівської підготовки, кафедри туризму, департаменту з розвитку і Коледжу економіки, права та інформаційних технологій Університету «КРОК» розповіли учасникам круглого столу про основні напрями проектної діяльності для школярів та можливості співпраці. Також свої проекти презентували представники Київської Малої академії наук учнівської молоді.

   Перший проректор Університету Шаров Олег Ігорович ознайомив учасників з особливостями вступної кампанії 2015 року відповідно до нового Закону України «Про вищу освіту».

   На засіданні були присутні представники адміністрації Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника – заступник генерального директора з наукової роботи Пивоваров С.В. і провідні наукові співробітники наукового відділу міжнародного співробітництва та протоколу Федорова В.В. і Недзельська Д.Ю., а також директор Київської Малої академії наук учнівської молоді Васинюк В.О. і завідувач відділу навчально-виховної роботи Карчина Л.Я. Разом із Університетом «КРОК» ці заклади реалізують Національний проект для школярів «Всесвітня спадщина ЮНЕСКО в руках молоді: знати, зберігати, діяти».

   На  даному заході директору нашої гімназії Кузьминець Ларисі Петрівні,  були вручена нагорода «Зірка «КРОКу» та  Диплом, як лідеру  просвітницької діяльності. 

Круглий стіл для адміністрації шкіл-партнерів Університету КРОК Круглий стіл для адміністрації шкіл-партнерів Університету КРОК
Круглий стіл для адміністрації шкіл-партнерів Університету КРОК Круглий стіл для адміністрації шкіл-партнерів Університету КРОК


Повернутися назад