Головна сторінка сайту гімназії "Діалог" > Новини > Літературно-мистецька година «Зоряна доля О.Довженка»

Літературно-мистецька година «Зоряна доля О.Довженка»


22.09.2014, 09:01

   До 120-річниці з дня народження О.П.Довженка 18 вересня в приміщенні бібліотеки № 133 було проведено літературно-мистецьку годину «Зоряна доля О.Довженка».

  Дивлячись на життєвий шлях О.Довженка, з його злетами і падіннями, світовим визнанням і гонінням на батьківщині, поневолі виникає думка – можливо, саме світове визнання його як талановитого режисера врятувало йому життя, однак, не завадило скалічити долю. Про це і ще багато чого іншого говорила присутнім, а це учні 6«Б» класу гімназії «Діалог», головний бібліотекар з масової роботи ЦРБ ім. В.Стуса О.І.Лучканіна.

  Діти з цікавістю переглянули фільм про життя і творчість письменника та кіномитця. Своє захоплення творчістю О.Довженка висловили Архипенко Денис та Качур Артем.

  Зав. бібліотекою запропонувала присутнім переглянути книжкову виставку «Світосяйний геній України».

  Народжений Україною, палко люблячи і щиро несучи її в своєму серці, Довженко був грубо позбавлений не лише права жити і працювати на рідній землі, а й оспівувати і возвеличувати її в своїх творах. Та, попри все, світ побачив геніальні фільми «Звенигора», «Арсенал», «Земля» …, центральною фігурою яких був український народ з його щирим і відкритим відчуттям справедливості, величезною любов’ю до рідної землі й надзвичайним розумінням рідної природи.

  На закінчення зустрічі ми подякували організаторам за змістовно організований захід. 

Літературно-мистецька година «Зоряна доля О.Довженка» Літературно-мистецька година «Зоряна доля О.Довженка»
Літературно-мистецька година «Зоряна доля О.Довженка»
Літературно-мистецька година «Зоряна доля О.Довженка»

Повернутися назад