Головна сторінка сайту гімназії "Діалог" > Новини > Історична година до Дня Партизанської Слави

Історична година до Дня Партизанської Слави


29.09.2014, 13:10
«Партизани – наша слава, наша гордість.
Партизани – це ті сини України, перед якими скинуть
шапки цілі століття, якими пишатимуться цілі
покоління і складатимуть про них думи і пісні.
Це невмирущий символ безсмертя
нашого доброго і чесного народу». 
Олександр Довженко
 

    22 вересня 2014 року учні 8-Г класу разом з класним керівником Буряк Валентиною Анатоліївною були запрошені до бібліотеки №133 на історичну годину, присвячену Дню Партизанської Слави на тему: «Від Путивля до Карпат славний шлях пройшов солдат». 

   Заслужений працівник культури України, директор централізованої бібліотечної системи Дарницького району Головата О.В. ознайомила присутніх з історією партизанського руху на Україні, героїчними прикладами боротьби з німецько-фашистськими загарбниками, з іменами героїв партизан, що навічно увійшли в пам'ять поколінь. Зачитала спогади мешканців села Гребінки, що на Київщині, про партизан з книги «Село, що живе в моєму серці».

   Роки Великої Вітчизняної  війни були періодом серйозної перевірки сили та життєдіяльності радянського суспільного ладу в боротьбі з фашистськими загарбниками. Важкі випробування випали на долю багато міліонного  населення на тимчасово окупованій території. Ворог намагався зламати населення масовими розстрілами, репресіями та іншими методами психологічного впливу, перевіреними методами в раніше завойованих країнах Європи. Але радянські люди диверсійними діями підпільних груп та збройною боротьбою партизан надавали суттєву допомогу своїй армії.

   Учні переглянули уривки з документального фільму «Его звали Дед» про Двічі Героя Радянського Союзу, командира Путивльського партизанського загону – Сидора Артемовича Ковпака.

   Зав. бібліотекою Іваненко К.Г. зробила огляд книжкової виставки «Ми йшли у бій не ради слави».

 

Історична година до Дня Партизанської Слави Історична година до Дня Партизанської Слави
Історична година до Дня Партизанської Слави

Історична година до Дня Партизанської Слави


Повернутися назад