Головна сторінка сайту гімназії "Діалог" > Новини > Травнева екскурсія до Львова

Травнева екскурсія до Львова


28.05.2014, 10:09

   16-го травня 2014 року, учні 8-А, та 8-Б класів з класним керівником Шиленко Інною Ігорівною та Мельник Оленою Климівною відвідали м. Львів.

   Ще тільки переступивши поріг  вокзалу, відчуваєш  неповторну та чарівну атмосферу Львова. Старі будинки, кожен другий з яких – архітектурна цінність, вимощені бруківкою дороги – незмінні атрибути міста Лева.

   Приїхавши в це чарівне місто, одразу відчуваєш його атмосферу. Мешканці Львову завжди привітні та готові допомогти приїжджим  туристам. 

Особливо гарний Львів вночі, коли вулички світяться різнобарвними світильниками, а з різних приміщень грає приємна музика. Прогулявшись по вулицях Львова вночі,  можна  зануритись в місцеву романтику. Я впевнена, скуштувавши львівський шоколад, ви захочете повернутись сюди знову і знову. А знаменита «Бандерівська кава», яку можна випити у кав’ярні на площі Ринок, просто затуманює розум своєю міцністю з елементами гіркоти.

   На мою думку, Львів – найкраще місто для спокійного відпочинку в Україні.

Попович Вікторія, учениця 8-А класу

    Нещодавно ми їздили у Львів. Напевно, найгарніший і наймальовничіший куточок нашої України. Там дуже чисто та гарно. 

    Ми відвідали декілька замків, зокрема Високий замок, Олеський замок, але найкращим на мою думку ,був Підгірський замок. Також ми побували на концерті музикантів. 

    Це була чудова поїздка. Останнього дня в нас відбулася екскурсія старим Львовом. В кінці дня всі купували сувеніри, каву та шоколад. Ми пили чудову каву, яка мала назву «Запаяна».

     Загалом поїздка була цікава і весела. Хотілося б з’їздити туди ще раз та на більший час!

Орлик Дар’я, 8-Б клас

   Дякуємо за гарний уікенд у Львові. Все було гарно організовано і наш відпочинок був розписаний так, щоб ми якомога більше побачили цікавого у Львові. 

   Ми побували в Замках Золотої підкови, які нам надзвичайно сподобались. У ресторанах, в яких харчувались, було дуже гарне обслуговування та смачна їжа. Ми побували на концерті органної музики. І я відчула наскільки величаво вона звучить. Відвідали й Аптеку-музей. Там зберігається дуже багато ліків та старовинні прилади. А у Львівській шоколадниці можна поспостерігати за процесом приготування цукерок. Коштує все дорого, але воно того варте. Також  велику роль зіграв наш екскурсовод пан Роман, який цікаво  розповідав про Львів. Люди у Львові також дуже привітні і завжди готові прийти на допомогу. Лівівські трамваї відрізняються від Київських. У них є Wі-Fi, та вони більші.

   Мені дуже сподобалось. Сподіваюсь приїхати ще.

Кручан Наталія, учениця 8-А класу


Травнева екскурсія до Львова Травнева екскурсія до Львова
Травнева екскурсія до Львова Травнева екскурсія до Львова
Травнева екскурсія до Львова Травнева екскурсія до Львова 

Травнева екскурсія до Львова

Повернутися назад