Головна сторінка сайту гімназії "Діалог" > Новини > "Євробачення" по шкільному

"Євробачення" по шкільному


4.11.2013, 14:22

   В рамках проекту "Євробачення по шкільному",  25 жовтя в нашій гімназії було проведено перший відбірковий тур серед  учнів 5-х і 6-х класів. У вокальному конкурсі прийняли участь 15 талановитих дітей, які у першому турі виконали пісні українською мовою. Нажаль не всім вдалося потрапити до 2-го туру. У фіналі за першість змагатимуться 10 учасників, обов`язковим завданням для яких, є виконання пісні на іноземній мові.

   Фінал конкурсу відбудеться 12 листопада, за результатами якого буде визначено лауреатів та переможця "Євробачення по шкільному". Святкова церемонія нагородження та Гала-концерт в якому співатимуть лауреати конкурсу, члени жюрі, а також запрошені гості, відбудеться - 14 листопада, у день що в рамках тижня ЮНЕСКО, було визначено єдининою датою проведення цього заходу для всіх шкіл Дарницького району.

   Від імені учасників конкурсу хотілося б подякувати Голові Ради Учнівського самоврядування Ані Білошапці за чудову організацію та творчу атмосферу заходу. А також подякувати шкільній адміністрації в лиці нашого директора Кузьминець Лариси Петрівни, за підтримку талановитих дітей, та за цінні подарунки, що вже чекають своїх переможців.

"Євробачення" по шкільному "Євробачення" по шкільному 
"Євробачення" по шкільному


Повернутися назад