Головна сторінка сайту гімназії "Діалог" > Новини > Заходи до 70-ї річниці визволення Києва та 69-ї річниці визволення України від фашистських загарбників.

Заходи до 70-ї річниці визволення Києва та 69-ї річниці визволення України від фашистських загарбників.


18.10.2013, 15:10

   Протягом жовтня – листопада 2013 року в гімназії «Діалог» з нагоди 70-ї річниці визволення Києва та 69-ї річниці визволення України від фашистських загарбників заплановані різнопланові заходи:

      - екскурсії;

      - покладання квітів до стели Перемоги та могили Невідомого солдата;

      - пам’ятні-лекції, проведення єдиних виховних годин: «Вічно в пам’яті народу» (5-7 кл.), «Це потрібно не мертвим, це потрібно живим» (8-9 кл.) «За мир у всьому світі – це значить за життя!» (10-11кл);

      - виставка малюнків, листівок, стіннівок, присвячених 70-річчю визволення Києва та 69-ї річниці визволення України від фашистських загарбників;

      - виставка художньої та публіцистичної літератури «Пам’ятай минуле заради майбутнього».

    Заходи з нагоди відзначення 70-ї річниці визволення Києва від німецьких загарбників у столиці розпочнуться наприкінці жовтня.

   25 жовтня в столиці стартує Всеукраїнська естафета пам’яті «Слава визволителям України».

   1 листопада у Музеї історії міста Києва відбудеться відкриття тематичної виставки «Війна, місто, люди...», яка триватиме до 24 листопада.

   4 та 5 листопада Київ прийматиме зліт міст-героїв СНД, у якому візьмуть участь 14 делегацій з міст-героїв і Брестської Фортеці.

   Безпосередньо 6 листопада у столиці за участю керівництва держави і міста відбудуться ритуали Пам’яті з покладанням вінків та квітів до пам’ятника героям-танкістам, стели Перемоги, пам’ятника генералу армії М.Ватутіну, могили Невідомого солдата та запалення Вічного вогню у меморіальному комплексі «Національний музей історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років».

   У рамках офіційних заходів з нагоди відзначення 70-річчя визволення Києва від фашистських загарбників Хрещатиком пройде військово-історична хода та парад духових оркестрів.

   В ході відзначення річниці визволення Києва, а саме 28 жовтня – у день 69-ї річниці визволення України від фашистських загарбників, також проведуть Ритуал Пам’яті з покладанням вінків та квітів до могили Невідомого солдата.

 


Повернутися назад