Головна сторінка сайту гімназії "Діалог" > Новини > Урок-лекція податківців

Урок-лекція податківців


17.10.2013, 14:26

   З початку навчального року працівники ДПІ у Дарницькому районі ГУ Міндоходів у м. Києві відвідують гімназію “Діалог” та проводять пізнавальні конкурси та читають лекції на податкову тематику.

   10 жовтня 2013 року для учнів 9-А класу відбувся відкритий урок-лекція за участі завідувача сектору контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ДПІ у Дарницькому районі ГУ Міндоходів у м. Києві Н.А. Шершунович.

   Наталія Анатоліївна розпочала урок з лекції про Конституцію України, про систему оподаткування. Згодом учнів захопила розповідь та тематика лекції, що в свою чергу вплинуло на активність школярів.

   Учні приймали участь у обговоренні та ставили багато питань, на які завідувач сектору контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ДПІ у Дарницькому районі ГУ Міндоходів у м. Києві Наталія Анатоліївна Шершунович надала вичерпні відповіді.

   Наталія Анатоліївна розповіла учням, що справляння акцизного податку регламентується розділом VI Податкового кодексу України. У ході лекції учні дізналися, що саме входить до підакцизних товарів, та що ставки акцизного податку, визначені в Податковому кодексі України, не є постійними, а щорічно переглядаються.

   На завершення Наталія Анатоліївна побажала всім учням гарних оцінок та побільше наполегливості.

Урок-лекція податківців


Повернутися назад