Головна сторінка сайту гімназії "Діалог" > Новини > «Увага! Діти на дорозі!»

«Увага! Діти на дорозі!»


26.09.2013, 19:27

   Літні канікули закінчилися, а це означає, що вулиці міста знову заповнилися маленькими пішоходами. Щоб нагадати учням гімназії Правила дорожнього руху, позабуті за літній період, з 20 серпня по 20 вересня 2013 року в гімназії проходив місячник попередження дорожньо-транспортного травматизму «Увага! Діти на дорозі!».

   З перших днів початку нового навчального року адміністрація гімназії забезпечила чергування працівників охоронної фірми гімназії та учнів гуртка «Юних інспекторів руху» біля гімназії на пішохідному переході на вулиці Олександра Кошиця. Чергові щоденно забезпечують безпечний перехід вулиці нашими учнями, вимагають дотримання правил вуличного руху від власників автомобілів. Обстежено ділянку вулиці, яка прилягає до гімназії, на наявність «лежачих поліцейських».

   1-2 вересня 2013 року класні керівники 5-11 класів з учнями своїх класів провели бесіди та інструктажі з правил безпечної поведінки на дорозі. Класні керівники 5-их класів практично відпрацювали правила переходу вулиць та перехресть на макеті, який розташований на подвір’ї гімназії.

   18 вересня 2013 року з учнями 5-А класу провів бесіду з правил безпечної поведінки на вулиці старший інспектор з особливих доручень відділу зв’язків з громадськістю УДАІ ГУ МВС України в м. Києві Ковалевський Олександр Юрійович. Він також проінспектував чергування біля гімназії працівників ДАІ Дарницького РУ ГУ МВС України в м. Києві. Саме в цей день контролю руху автотранспорту біля гімназії з боку працівників Дарницького ДАІ не було, хоч за графіком таке чергування повинне бути. Ковалевський О.Ю. пообіцяв заслухати стан роботи працівників ДАІ Дарницького району на колегії ГУ МВС України в м. Києві.

«Увага! Діти на дорозі!»

   З метою пропаганди Правил дорожнього руху серед учнів, безпечної поведінки на вулицях і дорогах в гімназії створений гурток «Юних інспекторів руху», керівником якого призначено вчителя предмету «Захист Вітчизни» Шило І.І.

   Адміністрацією гімназії «Діалог» укладено угоду з автошколою, яка орендує приміщення, про проведення занять працівниками автошколи з учнями 5-их класів з правил вуличного руху та перевірки знань, учнями 11-их класів і гуртківців ЮІР на комп’ютерах автошколи. 


Повернутися назад