Головна сторінка сайту гімназії "Діалог" > Новини > Зустріч з податківцями

Зустріч з податківцями


23.09.2013, 21:32

  11 вересня 2013 року учням 6-А класу під час проведення чергового уроку на податкову тематику начальник управління доходів та зборів з фізичних осіб Малій Світлана Володимирівна розповіла про основні засади побудови податкової системи. Світлана Володимирівна зазначила, що саме сумлінні платники податків з високим рівнем податкової культури спроможні забезпечити формування дохідної частини бюджету, що є запорукою ефективного розвитку держави.

   Після вступного слова урок з учнями продовжився у формі бесіди. На завершення начальник управління доходів та зборів з фізичних осіб Малій С.В. побажала всім учням наснаги в навчанні та невичерпного ентузіазму для досягнення поставлених цілей та запропонувала написати твір на тему: «Що таке податки?», а кращі роботи учнів будуть нагородженні почесними грамотами.

   17 вересня 2013 року начальник управління обслуговування платників податків ДПІ у Дарницькому районі ГУ Міндоходів у м. Києві Фесенко Валентин Анатолійович відвідав 8-А клас. Урок розпочався у лекційній формі. Фесенко В.А. розповів учням про податки, права та обов’язки кожного громадянина та малий бізнес, також учні ознайомились з професією працівника податкової інспекції, що викликало велике зацікавлення у тих, хто своє майбутнє пов’язує з роботою в Міністерстві доходів і зборів України. На завершення Валентин Анатолійович побажав всім учнями побільше оптимізму, натхнення та наполегливості.

Зустріч з податківцями Зустріч з податківцями
Зустріч з податківцями Зустріч з податківцями
Зустріч з податківцями Зустріч з податківцями Зустріч з податківцями


Повернутися назад