Головна сторінка сайту гімназії "Діалог" > Новини > Всеукраїнський телевізійний урок, присвячений 200-річчю від дня народження Т.Г. Шевченка

Всеукраїнський телевізійний урок, присвячений 200-річчю від дня народження Т.Г. Шевченка


3.09.2013, 18:38

   2 вересня 2013 року в гімназії «Діалог» відбулася трансляція телевізійного уроку відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 27 серпня 2013 року № 1234,присвяченого 200-річчю від дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

   Метою проведення першого уроку є пізнання учнями постаті Великого Кобзаря, актуальності його творчості; виховання любові до рідного краю; пробудження національної самосвідомості; патріотичне виховання і розвиток почуття гордості за свій народ та державу; узагальнення знань з історії та культури українського народу, його традицій, звичаїв і обрядів; формування готовності здобувати якісну освіту і добрими справами збагачувати Україну.

   На урок до 11-А класу гімназії «Діалог» завітали директор Кузьминець Лариса Петрівна та начальник управління дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради Пархоменко Ірина Миколаївна. Вона привітала учнів з початком нового навчального року, побажала успіхів у навчанні і складанні майбутніх іспитів. Після перегляду телевізійного уроку Ірина Миколаївна звернулася до старшокласників з проханням по-своєму відчути і зрозуміти Тараса Григоровича, час і обставини, в яких він творив і які не вплинули на його погляди і їх репрезентацію в його творчості.


Повернутися назад