Головна сторінка сайту гімназії "Діалог" > Новини > Виховний захід про ведення здорового способу життя.

Виховний захід про ведення здорового способу життя.


19.02.2013, 13:29

   На виконання рішення педради від 31 січня 2013р про підтримку міжнародного проекту «Європейська мережа шкіл сприяння здоров’ю» та створення в гімназії здоров’язберігаючого середовища, вчителем фізичної культури Білоус Н.Є. 8.02.2013р  проведено виховний захід з учнями 8-В класу про ведення здорового способу життя (ЗСЖ), представлена презентація ЗСЖ. На заході були присутні заступника директора Свирида А.В., соціальний педагог Малецька С.О., класний керівник Слєпакова Н.І., вчитель фізичної культури Дроздова Є.В., учні старших класів.

   Соціальний педагог Малецька С.О. провела вхідне опитування про ведення здорового способу життя учнями 8-В класу, після виховного заходу буде проведено знов опитування, результати будуть опубліковані.

   У вступній частині заступник директора з навчально-виховної роботи Свирида А.В. розповів учням про значення здоров’я, про те, що багато учнів мають захворювання на органи травлення, порушення постави, органи зору, інші, про створення гімназії, як здоров’язбережувального закладу освіти. Та повідомив, що такі бесіди – семінари будуть проводитися постійно з учнями гімназії для покращення їхнього здоров’я. Сьогодні це початок творчої роботи вчителів навчального закладу.

   Білоус Н.Є. ознайомила учнів з метою, завданнями цього заходу та очікуваними результатами. Учням був показаний моніторинг здоров’я, шляхи встановлення здоров’я, клас ознайомлений з інноваційною програмою «Здорові діти – наше сьогодення!», яка запроваджена в гімназії. На виконання цієї програми розроблені методичні посібники та домашні завдання учням, які мають захворювання, ця інформація знаходиться на сайті гімназії для користування учнями.

   Реальне стійке покращення здоров’я можливе тільки у томі випадку, коли учні систематично займаються вправами вдома з постійним підвищенням фізичного навантаження, а не просиджують біля комп’ютера чи телевізора весь позашкільний час, на це була звернута особлива увага.

   На захід були запрошені учні 10-В класу Папенко Олексій, Гавриленко Владислав, 9-Б класу Мамєдов Артем, які розповіли про те, що вже довгий час тренуються самостійно вдома, досягли високих результатів покращення своїх фізичних якостей, позбавилися від хвороб, правильно харчуються та ведуть здоровий спосіб життя, їм це подобається. Поділилися з учнями 8-В класу методикою складання розпорядку дня, коли і як тренуватися. Учні задавали питання і отримували змістовні відповіді.

   В цілому ідея таких заходів правильна та приносить дуже добрі результати, що було відчутно. Учні просили продовження таких навчальних семінарів-бесід.

Виховний захід про ведення здорового способу життя. Виховний захід про ведення здорового способу життя. 
Виховний захід про ведення здорового способу життя. Виховний захід про ведення здорового способу життя. 
Виховний захід про ведення здорового способу життя. Виховний захід про ведення здорового способу життя.


Повернутися назад