Головна сторінка сайту гімназії "Діалог" > Новини > «Зірковий час» для Оксани Коршунової

«Зірковий час» для Оксани Коршунової


6.11.2010, 00:37

   Талановиті діти гімназії «Діалог» наполегливо  продовжують підкорювати музичний олімп українського шоу-бізнесу.  
   В минулому році учень нашої гімназії Микита Кісєльов став фіналістом телевізійного шоу «Україна має талант», завдяки якому отримав популярність як в школі так і в країні. А вже  цієї осені, учні гімназії можуть спостерігати за творчими  успіхами талановитої Оксани Коршунової. 
   Ідучи на телевізійний конкурс «Зірковий час», Оксана дуже хвилювалася, адже позмагатися за участь в зйомках до ТОВ «Дивосвіт», з’їхалися талановиті діти з усієї України. 
    Години хвилювань, виступ, очікування результатів, і нарешті телефонний  дзвінок, з якого Оксана дізналася, що потрапила у десятку найкращих серед яких був навіть. Відчуття щастя надихнуло талановиту  співачку на плідну працю з режисером, хореографом та  балетом, і звісно з викладачем вокалу М.О.Жук. Усього за  тиждень Оксані треба було вивчити абсолютно нову пісню,  навчитися відповідно рухатися, а також втілити задум режисера, щоб відповідно виглядати на знімальному майданчику.  
   «Оксана молодець, тому що не дивлячись на те що вона новачок, порівнюючи з іншими учасниками, вона зібралася і показала все чому навчилася за два місяці. Артист повинен знати, що талант складає лише тридцять відсотків його успіху, інші сімдесят – робота над собою». Говорить викладач з вокалу М.О.Жук. 
   І не дивлячись на те ,що Оксана не отримала перемоги,  вона не засмучується, це тільки перші кроки,  головне  що вона сподобалася і глядачам, і  організаторам проекту,  тому і отримала запрошення знов брати участь у кастингах. 
   Подивитися виступ Оксани Коршунової ми всі зможемо,  6.11.2010 і 7.11.2010 на телеканалі Марс-ТV о 17.30 та о 17.00 відповідно. Тож не забудьте увімкнути телевізори і отримати задоволення від виступу нашої учениці. 
   Приємного Вам перегляду!!!

«Зірковий час» для Оксани Коршунової «Зірковий час» для Оксани Коршунової «Зірковий час» для Оксани Коршунової

«Зірковий час» для Оксани Коршунової «Зірковий час» для Оксани Коршунової


Повернутися назад