Головна сторінка сайту гімназії "Діалог" > Новини > Фінал футбольного турніру "Євро-2012" серед школярів

Фінал футбольного турніру "Євро-2012" серед школярів


15.05.2012, 14:26

   12 травня 2012 р. ми побували на фіналі Кубку України з футболу Євро 2012 серед школярів. Матч проходив на стадіоні НСК «Олімпійський». Комплекс після реконструкції має вражаючий вигляд: уважні стюарти, залиті сонячним сяйвом трибуни, м`яке покриття газону – все це створювало святковий настрій. Матч відбувався між командами школи-ліцею №13 з м. Тернопіль та загальноосвітньої школи №18 з м. Суми.

   На полі весь час точилась запекла боротьба. Футболісти здавались рівними за силами та бажанням виграти. Але доля посміхнулась сумській команді, яка після двох таймів по 30 хвилин і двох додаткових таймів по 5 хвилин здобула перемогу за результатами післяматчевих пенальті.

   Представники команди перможниці отримали головний Кубок турніру та білети на фінал ЧЄ-2012, що відбудеться 1 липня в м.Києві на НСК «Олімпійський». Команді, посівшій друге місце, були вручені кубок та білети 1/2 фіналу ЧЄ-2012, командам за третє і четверте місце дістались пам’ятні кубки та білети на 1/4 фіналу Євро-2012.

   І ще нам сподобались вболівальники з Сумського військового училища, які використовували бій барабанів у напружені моменти та декілька разів підіймали «живу хвилю».

   Після матчу організатори привітали присутніх зі святом футболу, давали залпи з гармат і запросили всіх на святковий концерт.

 Учні 10-Б класу

Фінал футбольного турніру "Євро-2012" серед школярів Фінал футбольного турніру "Євро-2012" серед школярів


Повернутися назад