Головна сторінка сайту гімназії "Діалог" > Новини > Декада іноземної мови в гімназії "Діалог"

Декада іноземної мови в гімназії "Діалог"


12.03.2012, 09:30

   Декада іноземної мови є важливим масовим заходом у позакласній діяльності учнів з іноземної мови завдяки її пізнавальному, практичному і виховному значенню.

   Учителі кафедри іноземної мови підійшли з великою відповідальністю до проведення декади, адже хотілося створити сприятливі умови для розвитку лінгвістичної та соціокультурної компетенції, формування особистісних якостей учнів.

   Темою декади є «Королівська династія як оплот могутньої держави». Зміст і методика декади іноземної мови в нашій гімназії відповідають віковим та індивідуальним особливостям учнів. Учителі надають можливість кожному з учнів проявити свої здібності. Вони виконували різні доручення, ролі, інсценізували відомі казки, здійснювали пошукову роботу з урахуванням своїх уподобань і здібностей, брали участь в конкурсах, змаганнях, вікторинах.

   Міхальова А.В. провела відкритий урок в 5-А класі на тему «Англійські традиції»;

   Таранченко О.М. 5-ті класи – вікторина «Let’s play»; 6-ті класи – гра-вікторина «В гостях у казки»; 7-Б кл. – урок-презентація «Визначні місця Англії» у формі бліц-турніру; 8-Г кл. – пошукова робота на тему «Королівська династія різних періодів правління» з презентацією на інтерактивній дошці; 9-Г кл. – створення генеалогічного дерева королівської родини у формі інтелектуальної гри;

   Лапіга А.В. 5-ті класи – вікторина «Let’s play»; 6-ті класи – гра-вікторина «В гостях у казки»; 7-Б кл. – урок-презентація «Визначні місця Англії» у формі бліц-турніру; 8-В кл. – пошукова робота на тему «Королівська династія різних періодів правління» та створення генеалогічного дерева.

Декада іноземної мови в гімназії "Діалог" Декада іноземної мови в гімназії "Діалог" Декада іноземної мови в гімназії "Діалог" 
Декада іноземної мови в гімназії "Діалог" Декада іноземної мови в гімназії "Діалог" Декада іноземної мови в гімназії "Діалог" 
Декада іноземної мови в гімназії "Діалог"


Повернутися назад