Головна сторінка сайту гімназії "Діалог" > Новини > Привітання директора гімназії «Діалог» Лариси Кузьминець з Днем знань 2022

Привітання директора гімназії «Діалог» Лариси Кузьминець з Днем знань 2022


1.09.2022, 05:30

ШАНОВНІ УЧНІ, БАТЬКИ, ВЧИТЕЛІ!

Щиро вітаю вас з неповторним вересневим святом – з Днем знань!

Цей 32-й навчальний рік наша гімназія розпочинає в нелегкий час війни. Час, коли українці відстоюють свободу нашої держави від збройної агресії російської федерації.

Полум’я війни торкнулося і нашої гімназійної родини. У жалобі та співчутті до рідних схиляємо голову перед нашими випускниками КАПЕЛЬКОЮ ВОЛОДИМИРОМ та РУДЕНКОМ СЕРГІЄМ, які загинули у боротьбі за незалежність України.

Пишаємося нашими випускниками, гідними синами Батьківщини, які сьогодні знаходяться на лінії вогню з ворогом, а також проходять службу в територіальній обороні.

Більше 150 батьків наших учнів знаходяться на фронтах війни.

Попри труднощі та проблеми сьогодення, наш педагогічний колектив зробив усе можливе, щоб гімназисти здобували якісну освіту та знаходилися в безпеці.

«БЕЗПЕЧНЕ СЕРЕДОВИЩЕ»– гасло сьогоднішнього дня та нового навчального року всього колективу гімназії, це програма дій кожного із нас.

Укриття площею більше 500 м2, ремонт якого здійснювався за рахунок фінансування міської та районної влади, облаштовувалося колективом гімназії та готове прихистити всіх учнів під час повітряних тривог.

У цьому навчальному році ми прийняли до своєї гімназійної родини 108 п’яти-класників. У нашому закладі будуть навчатися 14 учнів, які приїхали до Києва з «гарячих» точок України. Ці діти відчули на собі всі жахи війни.

Дорогі гімназисти, під час навчання вас чекають нові знайомства, зустріч з однокласниками, цікаві завдання. Сподіваюся, що вам буде комфортно та затишно в нашому навчальному закладі. Я впевнена, що зерна знань, теплота сердець, якими діляться вчителі нашої гімназії, зростуть у ваших душах урожаєм мудрості та доброти.

Бажаю успіхів, наполегливості, зацікавленості, енергійності під час подорожі в країну знань. Педагогічний колектив гімназії докладе всіх зусиль, щоб цей навчальний рік запам’ятався яскравими і добрими враженнями, наповнився новими досягненнями, став пізнавальним, успішним, спокійним.

Бажаю вчителям здійснення задумів, витримки, взаєморозуміння з учнями, а також підтримки батьків.

Радості від успішного навчання дітей та терпіння, спокою бажаю батькам.

У добру путь за новими знаннями з вірою в якнайшвидшу Перемогу та мирне майбуття!

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!


Повернутися назад