Головна сторінка сайту гімназії "Діалог" > Новини > Тиждень математики

Тиждень математики


30.11.2011, 17:31

   Середина листопада запам’яталась гімназистам як декада математики. Діти мали змогу поринути у чарівний світ алгебри, сповнений рівнянь та задач, чи незвичайний світ геометрії, який складається з геометричних креслень та теорем. Ніколи ще наша гімназія не була переповненою такою кількістю математичних газет. Юні художники намагалися виділити свою газету поміж інших. Кожна відрізнялася своїм дотепним малюнком та розміщеними в газеті розділами з логічними та математичними задачами. Учні вкладали в газети частинку своєї душі. Були і біографічні газети, які дарували дівчатам та хлопцям відомості щодо біографії видатного математика чи фізика. Кожен з вчених починав свій математичний шлях по - різному. Наприклад, Софія Ковалевська (видатний російський математик) почала вчити математику лише через те, що, коли в її кімнаті робили ремонт, не вистачило шпалер, і стіни обклеїли листами з підручника математики. Дівчинка довго вдивлялась в загадкові значки, намагаючись зрозуміти окремі фрази. Вони так врізалися в пам'ять, що через багато років викладач математики дивувався, як швидко вона засвоювала складні формули.

   Були й діти, які замість газети готували реферати, доповіді чи просто якусь цікавинку зі сфери математики. Учень мав захищати свою доповідь, за що отримував заслужену оцінку. На уроках математики вчителі влаштовували учням математичні ігри, де кожен міг проявити себе. Також у стінах гімназії були проведені розвиваючі ігри «Брейн – рінг», «Математична карусель», «Математичний бій», а в 5-х класах відбувся захід під назвою «Математична вікторина». Логічні задачі та цікаві конкурси подарували дітям гарний настрій. Усі команди отримали заохочувальні грамоти.

   Декада математики створена для того, щоб дитина зацікавилася предметами алгебри та геометрії, адже це не тільки задачі та теореми, а й додаткова література у вигляді біографій вчених - математиків, історій вивчення предмету, та багато корисних відомостей, що допомагають нам у повсякденному житті.

В. Стовбун, 7-В клас

Тиждень математики Тиждень математики Тиждень математики 
Тиждень математики Тиждень математики Тиждень математики 
Тиждень математики Тиждень математики Тиждень математики 
Тиждень математики  Тиждень математики Тиждень математики

Тиждень математики Тиждень математики

Тиждень математики Тиждень математики Тиждень математики


Повернутися назад