Головна сторінка сайту гімназії "Діалог" > Новини > Засідання інформаційної комісії гімназії «Діалог»

Засідання інформаційної комісії гімназії «Діалог»


11.11.2011, 11:59

   31 жовтня відбулося засідання інформаційної комісії гімназії «Діалог» у якому брали участь редакційна  колегія, колегія радіомовлення та директорська комісія.

   Основними темами обговорення були: покращення стану учнівського дозвілля, проведення вікторин, концертів та конкурсів, створення спеціальної комісії по залученню учнів до колегії, з метою зацікавлення талановитих та обдарованих дітей для праці у колективі.

   Що ж таке інформаційна комісія? Перш за все - це дружній колектив, котрий з радістю прийме у свої лави нових учнів, що прагнуть продемонструвати свої практичні навички й таланти, а пізніше застосувати їх для розвитку гімназії. Також вступ до колегії є своєрідним кроком до профорієнтації, адже учні мають змогу вибрати ті завдання, які краще розкривають їхні здібності. Неважливо чи то буде фоторепортаж, чи свіжі новини, чи написання нової захоплюючої статті до шкільної газети – робота знайдеться усім. Головне - це злагоджена діяльність команди під керівництвом голови комісії.

   Окрім того, під час праці над матеріалом, діти зможуть відкрити у собі нові творчі здібності, про які й не здогадувалися. Систематизовані заняття дисциплінують, привчають до порядку, виховують вміння брати на себе відповідальність.

   Отож, інформаційна комісія – це гарний спосіб розкрити себе, як особистість, поступово привчатися до роботи у команді та внести свій вклад у розвиток гімназії.


Повернутися назад