Головна сторінка сайту гімназії "Діалог" > Новини > «Україна – єдина країна». День Соборності України 2020

«Україна – єдина країна». День Соборності України 2020


23.01.2020, 10:55

Історія Української держави сповнена незабутніми сторінками минулого, пам’ять про які додає нам віри у непереможний дух та силу українського народу, виховує почуття гордості та поваги до своєї країни. Однією із таких славних сторінок нашої історії є День Соборності України.

За традицією, 22 січня учні гімназії «Діалог» відзначали цю знаменну подію в історії України. Гімназисти 10-В класу разом із учителем історії Буряк Валентиною Анатоліївною та класним керівником Колісник Альоною Василівною презентували проект «Україна – єдина країна». Десятикласники у своїх виступах розповіли про важливі факти історичного минулого, зокрема проголошення Акту Злуки УНР і ЗУНР в єдину державу. Під час заходу лунали вірші та пісні, які пробуджували почуття патріотизму та любові до рідної країни.

Завжди пам’ятаймо викарбувані на скрижалях Акта Злуки слова: «Однині воєдино зливаються століттями одірвані одна від одної частини єдиної України – Західно-Українська Народна Республіка (Галичина, Буковина і Угорська Русь) і Наддніпрянська Велика Україна. Здійснились віковічні мрії, якими жили і за які умирали кращі сини України. Однині є єдина незалежна Українська Народна Республіка».

Тож нехай дух соборності навіки увійде в наше щоденне життя та скеровує кожного на добрі вчинки в ім’я процвітання нашої Вітчизни.


Повернутися назад